Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Japonci jsou fakt úchylný nejsmutnější na tom je, že to nehrajou jen jejich děti....
  • Kdyby nebylo Divinity, tak nejlepsi hry roku budou asi vsechny na Switch ..... je zajimave jak tento rok dostavaji AAA graficky realisticke hry doslova na zadek ....
    • Určitě ještě Horizon: Zero Dawn a Total War: Warhammer 2 bys tam mohl zařadit, co mě kromě Divinity teď z fleku napadá :-)
      • yakuza, persona, nioh, cuphead, hellblade...
        • Hellblade na goty nemá, možná tak 1-2 někde v koutě...
    • zapominas na Nier:Automata
  • 巨乳好きじゃない買わないほうがよいかと
    見ろよこれ
    https://i.imgur.com/EfaaBLD.jpg
    https://i.imgur.com/rvdiaIp.jpg
    • PLOT - People Love Oversized Tits
      *14* oppai *14*
      • The plan how to save Nintendo
  • pegi 12
  • Femto
    Ta stylizace je fakt vtip, tohle je už za hranou, přitom výtvarná stránka Xeno X je skvělá a grafika na výkon WiiU neuvěřitelná. Tohle je na nové konzoli a je to všech směrech downgrade.
    • 0011
      Ve všech směrech jo? *7* Hrál si to? Já tam mám 8 hodin a zatím je ve všech směch lepší než první xenoblade, graficky to možná vypadá hůř než xeno x, ale herní mechanismy a svět to má daleko lepší. Navíc je tam konečně dobře řešené ovládání arts kdy si u předchozích her celou bitvu zíral na dolní lištu a zuřivě v ní listoval. Nesedne ti stylizace? Ok, je to anime se vším všudy včetně fanservice, zelda je taky anime, i když stylizované do pastelových barev a na to nikdo nepoukazuje, přesto je to pro mě hra tohohle roku pokud mě xenoblade 2 nepřesvědčí, ale už teďka vím že pro mě letos bude nejmíň v top 3
      • Ja verim ze ta hra nebude spatna. Od Monolithu se mi libily vsechny jejich rpg. Ale moc se nedokazu prenest pres to ze to je graficky krok zpet. Hlavne vizaz postav a castecne i nepratel. Svet pusobi celkem dobre. Kdyby ta serie byla zajeta v tomhle stylu nereknu ani slovo ale ani jedna Xeno hra nebyli takovyhle moncicaci..proste za me pruserr.
        Je videt ze Nintendo tlacilo aby to bylo rychle venku(dva roky oproti ctyrem u Xeno x) a tudiz se sahlo k lacinejsimu zpracovani. Jeste by me mohlo udolat nove SMT ale zatim Switch nechci.
      • Femto
        Tak anime může vypadat i jako Ergo Proxy, že? Takže tohle je prostě totální, přepálený kýč, nehrál jsem to a ani to hrát nebudu, ale mám oči, do tohle bych se ponořit nemohl, navíc když vezmu kolik hodin mám v Xeno X...
      • Mačkání komb mezi autoattackama a koukání na healthbar to jsou v roce 2017 fakt GOTY mechanismy.
    • Další infantilní mončičáci... ach jo. Kvůli tomuhle switch kupovat nebudu... škoda. I Xenogears vypadaly dospěleji (a to tam byl Chu-Chu).
    • Jednoznacne krok zpet. Nasrali me. Jako ono to asi spatny nebude ale switch si kvuli tomu porizovat nebudu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit