Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento mod je fajn (ocenujem ze sa toho vobec niekto chytil), ale k takej hnusnej hre je dobry ako mrtvemu deka.
  • To ta hra ještě stále žije? O_O
  • Hnisavec
    Podla mna to nebolo vobec take zle....jasne Isolatiom ina liga ale i Marines bolo fajn
    • něbolo a neni to fajn...hra, kterou se člověk snaží 4xrozehrát a dávájí tolikrát šanci a stejně to vždy končí naprosto stejně je prostě špatná hra.
  • Aliens colonial marines 10/10
    • 3/10 maximálně. Na té hře nebylo dobré vůbec nic kromě designu několika lokací, které se mi líbily. Naštěstí jsem si hru nejdřív stáhnul a po odehrání nějakých 3 hodin kdy jsem tomu dával šanci a čekal až to přijde znechuceně smazal.
    • Fixer 5/10
  • Čest autorům modu, že se touhle břečkou museli prokousat. Ne, ne, hrál jsem to chvíli a těšil se na to roky. Tohle je pro mě největší herní zklamání vůbec. Nejlepší je si to koupit za pár babek a pak obřadně spálit v kamnech. Samozřejmě při troše vína/piva a čumění na Aliens. Ještěže pachuť z téhle žumpy narovnal Alien:Isolation. To je pecka, jak má být.
  • No. Jsou strasne rychli. Nevadi ani ta rychlost, ale to, ze jsou zrychleni. Takze se Alien pozvolne nerozbiha, ale z mista skoro na maximum. Trochu jsem mel po tom pocit, jako bych hral s mensim fps. Ale oni se defakto skubou.
  • Este by to chtelo napravit braindead friendly NPCs a treba vystrihnout modern military shooter pasaze kde strilite dalsi vojaky (synthetic)

    Jako, AVP forever...
    • hosi doufam ze prvni avpcko jest ehrajete nelepsi alieni porad
    • Lukyz
      Přesně tak, tuhle hru bohužel už ani sebelepší mod nezachrání.
      Měla pár slušných momentů ze kterých sálala filmová atmosféra, když jste se pohybovali na Sulacu nebo Hadley's Hope, ale jinak to byla strašná fraška.... navíc ty "klasický" mířidla na pulzní pušce už z paměti nevymažu *13*
  • Já si tu hru koupil jen kvůli sošce ve sběratelské edici, ale nakonec jsem tu hru zkusil. Hrál jsme ji na easy, a naprosto jsem neměl proti té hře šanci, umíral jsem neustále a nemohl se pohnout dál. Dark Souls hry jsem dohrál ale tohle bylo moc. Tenhle komentář bude nepopulární, ale taková je prostě má zkušenost s touto hrou
    • kubi-wan
      Hele, já ti rozumim... Taky to nechápu, ale při střední obtížnosti jsem zpočátku taky dost chcípal. Pozdějc, když jsem se trochu vylevloval a odemk si rychlý přebíjení brokovnice, už to bylo lepší, ale stejně předevšim pasáže proti těm lidským nepřátelům, který uměli ďábelsky často a přesně házet granáty, jsem proklínal za chcípání v jednom kuse.
      A přitom stříleček mám odehráno vážně dost a nemyslim si, že bych v nich byl špatnej. Proto taky nechápu, že mi tahle hra dělala občas fakt problémy. Takže ač vypadá mod zajímavě, asi si ho nechám ujít, protože ještě frustrovanější bejt nepotřebuju :)
      A jo, přiznám se, že mě hra bavila, i na druhý zahrání (po tom velkym oficiálnim patchi). Nekoupil jsem ji sice za plnou dardu, asi za nějaký 4 stovky, ale těch peněz nelituju, ať si kdo chce co chce řiká.
    • jamar28
      Zajímavé. Já si to tenkrát ještě stáhl a nepovedlo se mi dostat ani přes první půlhodinku, kde jsem utíkal s parťákem po nějakém schodišti a odevšad se valili vetřelci. Většinou mě zabili po cestě a když ne, tak pak u těch dveří, které nějakou dobu otvíral. Také na easy a ještě s odemčenými nějakými speciálními zbraněmi. Ne, prostě se to nedalo, ani na 20 pokusů se mi to nepodařilo překonat, takže jsem to odinstaloval s tím, že je to nějaká verze pro piráty, která je akorát naštve. Ale teď čtu, že i normálně zakoupený originál byl náročný. Tak to nechápu.

      Edit: Hrál jsem všechny předchozí díly, všechny dokončil i na vyšší obtížnost, stříleček jsem hrál mraky a minimálně průměrně zdatný v nich rozhodně jsem (soudě dle multiplayerových her).
      • Ano, přesně na tomto místě jsem se zasekl otevírání dveří
    • Myslím že hra není zdaleka tak špatná, jak se tento článek z ní snaží udělat. Hru jsem hrál, líbila se mi, ale mám bohužel podobnou zkušenost. Hráno na easy a hra byla naprosto nechutně těžká....
    • Trolololo *2*
    • Sr_Lobo
      Zeptam se jak blb ale:"To jako fakt ? A to te zabjieli nepratele nebo prostredi nebo co ? Mas nejaky zkusenosti i s jinejma FPSkama ? Nehral si treba prvni nebo druhy AVP ?"
      • No vetřelci sami o sobě se dali zabít snadno, ale stejně tak snadno zabily mě a navíc jich bylo strašně moc. Jinak FPS moc nehraju, hrál jsem AVP, half life, Fallout 3
  • Bohuzel jsem byl jeden z fanoušku co si koupil sberatelskou edici a jediny co na te edici je spatne je hra samotna.. smutn ze? bohuzel si nemyslim ze tenhle mod tuto hru zachrani... level design je otresnej stejne jako technicky zpracovani a vubec cela hra je jeden velky podvod a fake proti E3 kde onen ukazkovy level byl super bohuzel ve hre chybi...resp je jaksi jinej a spatnej :p Tahle hra me presvedcila o tom ze si nikdy neporidim originalku resp original pred tim nez si zkusim demo abych kupoval zajice v pytli a sponzoroval luzu ktera by si za podvod zaslouzila sedet. Pokud bych mel moznost hrat jakykoli level jako demo , nikdy bych si tenhle odpad nemohl koupit....
    • říkáš hlouposti, klidně ti mohou udělat demo jako bylo na E3 a k čemu ti to bude?
      • Přesně tak, dříve v 90 a na přelomu milénia byla éra, kdy se dělaly speciální dema, kde nebylo nic z plné hry, ale byl v tom speciální demo "level" - takže i dříve se zahrálo demo, které bylo super a pak hra byla trošku jiná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit