Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    skvělé, jsem rád, že mám season pass...
  • Kdy už konečně tvůrci pochopí, že uvěřitelní roboti jsou ti nejpůsobivější. Tzn. žádné pseudo-lidské, rádoby emotivní stroje, ale naopak chladné, super-praktické elektronické krabice stvořené k určitému účelu, který vykonávají bez jakýchkoliv komentářů a prázdných gest...

    A ten komiksový nádech tomu taky moc nepomáhá.
    • Dneska jsou prostě omalovánky v módě. Mě nepřipadaj uvěřitelné ani ty lidské postavy. Jak je všechno hrozně veliké a v pastelových barvách, k to vypadá jak hračky z plastu. Ale aspoň to neni tak hrozný jak v prvnim dílu.
      • Tenhle omalovánkový trend odstartoval Blizzard. Cpou to všude bez ohledu na setting...
    • TheGGG
      mluv za sebe...
  • Tak jako pěkně ty roboty přidali do hry.....sice vypadají hnusně, na mechy z jedničky ztrácejí po všech možných stránkách vizualizace, a co si budeme nalhávat - mechové byli pořád živí členové posádky, ke kterým měl člověk VZTAH, toto je krabice od televize, na kterou někdo přilepil pár roliček toaleťáku a na vrch krabici od bot. Vyloženě to stojí za 10 euro
  • Číslo 5 žije!
    • You don't say.
  • RedEagle
    Len sa obavam sa že po tomto DLC sa už nedočkame do jara 2017 žiadneho pridavku do hry ani DLC ani ničoho
    • Co se stane na jaře 2017?
      • konec světa tak jak ho známe, všichni najednou dostanou prujem, zda se to nepodstatný, ale to dojde lidem, až si budou chtit koupit rohlik, v kramu nikdo na kase nebude, všude puch, rohlíky na vyrobni lince kdesi, tam taky puch, auta nejzdej, tramvaje, metro nic, letadla nelitaj ci padaj, ponorky se spěšne vynorujou, lode zadaj evakuaci vrtulniky, ktery nelitaj, doktori nelecej, kanály nestíhaj, cista voda dochazi, a do toho všeho vyjde nad městem ráno spalující slunce a do všech těch exkrementu se opře mocnou silou, hejna much skrz který nejde vidět sou jak černej mrak a tobě se začíná chtít na opravdu velkou...
        • je to vzasade scenař a setting k uvodu hry Fallout 5: the durchfall
      • RedEagle
        Tipujem že pravdepodobne vyjde datadisk pre XCOM 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit