Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Musím říct je to mizérie ale o dost lepší než né moc povedené a hlavně krátké Faster,baby. Navíc je tady i nová mapa v džungli

    No uvidíme co poslední DLC to by mělo bejt nejlepší.

    Navíc docela zábavný lov zločinců... *4*
  • Se mi líbí, jak tady lidi "machrují" jak to smazali a nedohráli. *15* Přitom by se měli stydět a zalízt do kanálu, kvůli tomu že si to vůbec koupili. *15*
    • koupili ??? tohle si nikdo rozumny koupit nemoh takovou šmíru, jeste ze mame warez *1* , ale tohle zrovna nestoji ani za to stazeni a to neni jen porekadlo *10* *11*
  • Těším se. Ovšem vmém případě to bude WAREZ. Až bude kompletka za 250 tak koupim dřív ne
  • ja to jeste nesmazal, ale hrat to uz asi nebudu a po znich to jde z disku!
  • Také placené?
  • Jsem se na tuto hru celkem těšil. Pak jsem uviděl trailery, a po vydání jsme neměl chuť ani tu hru upirátit. Celkem smutný, hlavně když zvážíte, že lidi nadávali na dvojku.
    • Mart9
      Na dvojku nadávali jen pitomci. Od jejího vydání tvrdím, že samotná hra byla vynikající.
      • dvojka byla super ja nadaval jen na dementni obchodni model vykuchat hru a prodavat jeji organy jako DLC a pak dostat jmenu vydavateli 2K = minimalne 2litry za hru *11*
      • CRYPT
        Oproti famozni 1cce by;a 2ka peknej kekel. Krome Joea tragickej dabing, nevyrazne postavy, Vitto, no podle me peknej mamlas arogantni. Navic na tu dobu, co 2ka vysla, tak zadne moznosti vicemene ve meste atd... Soundtrack zase byl dobrej, grafika se mi libila, zima ve 2 ce byla fakt famozni, ten snih a ta vanocni atmosfera, jo to bylo velke plus. Ale to hlavni pribeh a sziti se s postavami, no to nebyla zadna slava
  • Zir074
    Akorát to ve mě vyvolalo touhu po střílečce typu Vietcong v novodobém kabátku...
    • Za krátko (zítra v devět) vyjde Rising Storm 2: Vietnam. Hrál jsem betu, mám předobědnáno, fakt doporučuju, je to takový Vietcong 2. Atmosféra je stejná jako v 2003, plížení v džungli a všechno co k vietnamu patří je na špici. Doufám že spravili už zvuky džungle, v betě byly dost tiché a pohyb pralesem nebyl takovej zážitek, jako u Vietcongu. Zkrátil jsem si včera a dnes čekání a nainstaloval jsem si právě Vietcong znova, odehrál pár misí a zkusil mulťas, sice už bývá jen cca 20 hráčů online, ale servery pořád jedou a v patnácti lidech jsem si asi po deseti letech zapařil HalongPort DM !!! Fakt paráda, až mi slza ukápla :)
  • BoB.2
    Smazáno nedohráno.
  • Zase ten hlavní protagonista... ten nám dává...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit