Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jurb83

    Haha, fajne, mozem to hrat tretikrat :D

    • Derp_1337

      No dám tomu znovu šanci. Na poprvé mě zničil nefungující build kvůli schopnostem, které nefungovaly, tak jak měly... Ale jak napsal autor, pořád lepší než Pathfinder.😂

      U Patfindera jsem měl pocit, že když člověk neudělal postavu podle nějaké tabulky, tak měl velkou šanci skončit s nefungujícím buildem ke konci hry.

      • bodmrazu

        Dik za upozorneni, jeste jsem to nerozehral ale podivam se teda radeji jaky build se oplati hrat, abych ke konci neplakal.  

        • Derp_1337

          Nechci, aby jsi nabyl mylného dojmu, že to je fakt až tak moc špatné. Právě že většina povolání (class) byla v pohodě. To bylo spíš o tom, že jsi mohl mít smůlu a vybrat si jedno z mála povolání, které byly neskutečně slabé.

          Takže třeba s Druid, Cleric, Wizzard, Shaman, atd. (skoro) nešlo udělat chybu a většina podtříd byla silných.

          Ale když sis vybral základní povolání jako třeba Rogue a jako podtřídu "Master of All", tak jsi byl nahraný, protože ta podtřída neměla "Sneak Attack". K čemu je ksakru Rogue bez "Sneak Attack" ? 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit