Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nápad je to dobrý, jen mě ta hra neuvěřitelně nudí a volnost žádná... Ženete se koridorem kupředu...Souboje probíhají během taktické pauzy, kdy "naplánujete" jak se která postavička bude chovat poté od pauzujete a koukáte. Problém je, že když pošlete někoho na melee útok a nepřítel se pohne jinam, tak vaše postavička jde nejdříve tam kde původně byl nepřítel. Další věc co se mi nelíbí je, že na minimapě vidíte vše s čím můžete něco udělat ( Například zajímavá místa, loot atd... ). Hra na mě působí až moc prázdně, kdy máte poměrně velké lokace, ale nemůžete nic dělat. Hlavně není tato hra dabovaná, takže se připravte na zdlouhavé čtení ne moc zajímavého textu. Trochu mi to připomíná Xcom, jak vám to ukazuje kryty. UI je zde také velice slabá. Například když nepřítel má výhodu pozice a je v krytu, tak poslušně příjde za vámi, když se mu schováte.Tuto hru jsem odinstaloval cca po 2 hodinách hraní znechucený a znuděný. Osobně bych dal hře hodnocení tak 50% Škoda, že negativní věci převažují ty pozitivní.
  • JakubT
    To vypadá nádherně, grafický styl trochu jako Arcanum? Každopádně tenhle rok je teda RPG úroda solidní...
    • Inquisitor
      Jen houšť a větší kapky. RPG není nikdy dost :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit