Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    já to říkal! no co. když má zpoždění i Wasteland, alespoň si snad nejdřív zahraju ten.
  • Pokud to nebude jenom další multiplay mlátička jako Diablo, tak se těším.
  • Jen ať si daj záležet. Tohle je moje nejočekávanější hra spolu se Star Citizenem...
  • predevsim diky kickstarteru se letos srdce mnohych rpg pozitivnich opet rozbusi svezim tempem *5*
  • moje reakce na titulek: "no a co?"
    :D ale jinak no hate *12*
    • Moje reakce na titulek: zde pred nez carka nepatri.
      • ucho
        dobrý postřeh, toho jsem si nevšiml :)
    • ucho
      moje byla: "UŽ na podzim?" :) na hru se těším, ale vůbec to nesleduji, tak jsem netušil, že už by to mělo v brzké době vyjít.
      • smejki
        původně oznámený byl Březen 2014, myslím. prostě 1,5 roku vývoje. Dtto Wasteland 2. Torment měl taky původně 1,5 roku, ale po velkým úspěchu to prodloužili na dva roky (ergo mají ještě rok). Podle mě nestihnou ani to.
        • ucho
          jako 1,5 roku je celkem šibeniční termín, tak jsem to právě tak brzo nečekal.
  • PravyMonty
    Jenom doufejme, že svět Pilířů Věčnosti nenapadne nějaké pradávné zlo a vy budete muset být ten ňouma co bude mít najednou moc práce.
    • Magister_Peditum
      Tak kdyby to vyrábělo BioWare, tak by to byla jistota. *3*
      • Inquisitor
        Zrovna nedávno jsem dohrál Dragon Age: Origins a čuměl jsem jako blázen. Totálně stejná kostra příběhu jako Mass Effect. Nahánění spojenců do jedný armády proti pradávnýmu zlu, který se pravidelně vrací a epická bitva na konec.
        • Tomu řikám pure rip-off Lotr. :D
        • Oni ten pilíř mají stejný uplně všude. I v Kotoru to tak je. Je to tak i v SWTOR. Nehrál jsem hru od nich, kde bych nenaháněl spojence a už mi ten mustr celkem leze krkem, ne proto, že by to snad bylo tak hrozné, ale když mi podsouvají pořád to samé dokola, tak co si o nich mám myslet.
          • DA2 má kostru úplně jinou.... *3*
  • Výborně, aspoň bude čas projet Planscape Torment a Baldur's gate :-)
  • vobec nevadi, radsej dlhsie pockat nech to stoji za to
  • U područí tých chápadiel by som naozaj skončiť nechcel.
  • u hry tohoto typu povazuju jakoukoliv herni dobu pod 100 hodin za šit. baldurs gate nebo planescape jsem paril mesice a mesice...doufam, ze mi to tahle hra taky umozni.
    • Já to tak mám u všech her. Z nějakého mi nevysvětlitelného důvodu, když poznám, že se blížím ke konci a je to moc rychle, často se musím přemáhat abych hru vůbec dohrál.
    • frag.ment
      Ty máš asi hodně volnýho času na hraní, což?
      • mno,priznavam,ze v nejakym '99, kdy to vyslo a byl jsem mlady bój, jsem mel spoustu casu, ano :-)
      • Magister_Peditum
        Proč? Třeba to hrál jen hodinu denně, ale jde o to, že to nedohrál za jedno kratší odpoledne. *4*
    • Viktor_H
      PT je tak na 40h max (a to jsem prolezl úplně všechno při každém playthrough)...
      • deridon
        asi myslel, při vícero projetí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit