Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohli by udělat znova lotro, aby ta hra nebyla jenom o tom jdi tam a zabij tolik a tolik potvor a to porad dokola, bylo by to paradni projizdet se po Stredozemi a plnit opravdu zajimave a promyslene questy s peknou grafikou a uzasnymi lokacemi. Pana prstenu jsem celkem fanousek, ale hra me bohuzel moc dlouho nebavila.
  • KoA jsem pařil půl roku a ještě teď si ho s radostí pustím, když mám chuť si fajn zabojovat. Výborná hra, škoda, že Lionhead dopadli tak neslavně.
    • Já si to kupoval, ale rozhodně jsem také nelitoval.
  • Je fakt, že Turbine patří ke stálicím v MMO, takže by mohli kutit něco zajímavého *4* . Ale ani za další vylepšovaní LOTRa bych se nezlobil *1*
    • LOTRO je fajn, ale přiznejme si, že už dlouhou dobu by opravdu potřebovalo kompletně nový engine, protože ten stávající už prostě nestačí a je to mimojiné vidět i teď po vydání Rohanu, kdy například mounted combat nefunguje úplně tak, jak by měl.
      • jo, mounted combat je někdy docela vtipný - skoro jak v alfa verzi. Přesto mě kupodivu hodně baví. Ale co si budeme povídat, LOTRO je staré MMO a je velmi nepravděpodobné, že se dočká výraznějších změn. To v podstatě není možné. Ještě dva, tři datadisky a je stejně konec.
      • Hmm bohužel, jenže to by asi už bylo jednodušší vydat Lotro 2.0 než předělávat celou hru. Prostě jak píše Z.Z., udělat Lotro znovu v novém hávu.
    • No myslím si, že pár dobrých věcí se objevilo v nejnovějším datadisku k LOTRO. Tak snad tyhle novinyk ještě doladí a implmenetují do celého LOTRO světa. To se ale asi těžko stane. Ale bylo by to fajn.

      Pořád si ale říkám jednu věc: Je načase, aby LOTR vzala do ruky nějaká velká společnost a vytvořila nějaké "next gen MMORPG".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit