Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S tim trailerem to opravdu mysli vazne ??? Pokud ano, tak napisi radeji no comment ...
  • mna najviac zaujaly tie hroty na kolesach.. co to ma predny nahod? :)
    • *nahon
  • Jack1947
    Zrovna s timhle, se to nak podezrele tahne... to to smrdi ... myslim s vydanim. *3*
  • Jsem rád že o hře zase slyším, jen tu příšernou asijskou grafiku s obrovskými meči a spoustu hnusnými a nesmyslnými světelnými efekty si mohli odpustit. Úplně to nesnáším tak ať si to korejci hrajou. Hry s takovou grafikou nejsou určeny pro celosvětovej trh.
    • Proč by si měli odpustit jejich "tradici" ?Jen kvuli pár hloupejm ignorantům který si myslej že se podle nich musí řídit celej svět?
    • taky mi ta nudna infantilni prebarvenost a kycovitost leze na nervy. Hlavne jeden z duvodu, proc jsem nesel do guild wars 2 *9*
      • konecne nekdo kdo to vidi jako ja.. diky diky diky
        • když se ti to nelíbí, nikdo ti tu hru nenutí *1*
  • http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=qOnk4fVhD10 ak je toto low grafiak tak potom nvm O.o
  • podle mě to vypadá vpohodě a vzhledem k tomu, že to je dělaný v Korei především pro korejský trh, vypadá ta hra, jak Lineage, takže se potom nemůže nikdo divit, že tam má elfka jehlové podpatky a postavy jsou poměrně dost klasické (stereotypy, jako sexy polonahá elfka a oplechovaný badass chlápek s obřím mečem)...co mě ale od té hry odrazuje je to hekání ženských na bojišti, je tak časté a ty heky jsou všechny stejné, že to zní nehorázně směšně :D
    • video docela ušlo.. když jsem zmerčil mamlasy s mečem větším než oni tušil jsem zradu, ale to neustálé hekaní to fakt zazdilo :) Už dlouho jsem u podobné prezentace nevyprskl smíchy.. díky :)
  • Ja by som to aj skúsil, veď to má byť zadarmo. Ale je to určené len pre nejaký ázijský štát(tuším pre Kóreu), takže neviem, či sa to bude dať hrať aj u nás.
  • Jedna z her, na který se hodně těším.
  • tomocz
    Dokud nezačali bojovat, tak to vypadalo dobře (nemyslím graficky, ale herně... graficky to není nic hrozného)
    • JJ pravda. To už Viking Battle for Asgard vypadá na AAA titul a popravdě není špatný.
  • Dle mého je to takový mix všeho se vším.Někdy to výjde,tady se ovšem obávám že ne. *3*
    • Povím ti tajemství. Ono to už dávno vyšlo. A to konkrétně asi před deseti lety, když na původní Xbox vyšly velmi vysoko hodnocené Kingdom Under Fire: The Crusader a KUF: Heroes, které tento mixovaný styl gameplay (RTS + musou) už měly.
      • Ta II. V názvu je dost čitelná,nejsem idi*t *3* Jen sdílím svůj názor,všechno se vším nedělá dobrotu.Fanoušek se na to kouká jinak *3* .
        • Jí ti nevím, mě RTS + musou přijde jako dobrá kombinace.
      • kickasl
        Povim ti tajemstvi. Jenom protoze se to povedlo jednou neznamena ze pokracovani musi byt automaticky uspech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit