Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nadpis: Různé druhy lokací v TL2
    Obrázky: skoro jak jeden a ten stejnej jen jinak natočenej....
    ještě že je tam ten text ale stejně torchlight 1 nebyl nic extra a dvojce taky nevěřím....
  • TL jsem nezkoušel a nejspíš nezkusím ani TL2, ale famózní je fakt, že než vůbec vyjde Diablo 3, tak mezi tím stačí vyjít 2 díly TL. Nedá se říct, že by TL1 byl nějak odfláknutý a myslím, že Blizzard by se z rychlosti vývoje kvalitní HnS mohl od tohoto studia lecos přiučit. Na D3 se čeká už opravdu dlouho a spousta lidí už pomalu s Blizzardem ztrácí trpělivost.
    • Ehm, "od tohoto studia" *1*
      Runic Games, autoři Torchlight, jsou bývalí Blizzard North, autoři Diabla 1 a 2. Jenom tak pro zajímavost. A až se budete divit, že "D3 nějak není ono". Proto taky není divu, že jim to tak jde od ruky. Léta zkušeností. *4*
  • Jen o fousíček škaredější než Diablo III *1* *1* *1*
  • rancor1223
    Na tohle se neuvěřitelně těším! První díl byl skvělá, trochu komixová rubačka a pokud k tomu přidají generované mapy a kvalitní co-op bude to neskutečná sranda!

    btw co máte proti tý grafice? Sice to neni jako D3, ale má svuj "styl".
  • Moc se po prvním dílu těším, už mám naplánovaný s kámošem, že si to koupíme a pak budem zběsile kooperovat. *5*
    • Kopulovat?
  • Torchlight byl fajn, tohle pokud bude minimálně stejně zábavné, tak to bude zase pohoda, grafika tolik nevadí, sice mám na tenhle styl averzi, ale narozdíl od D3 s tim Torchlight začal hned od začátku a patří to k tý hře. Jen doufám, že opraví ty zásadní problémy jako možnost nekonečně vylepšovat předměty v těch "shrines", v podstatě od začátku jsem si tam vylepšoval např. zbraň a protože se to pořád obnovovalo, měl jsme jí tak nabušenou že nebylo co sbírat, dost mi to zkazilo chut dál hrát.
  • Teda já se na Torchlight docela těším, páč se mi to zní na pěkný RPG (jasný, hack n' slash, aby někdo nedržkoval) a jedničku jsem nehrál kvůli tomu, že chyběl MP, ale podle screenů to vypadá hůř než jsem čekal...nebo spíš hůř než jsem doufal, když jsem tu četl, že narozdíl od komixového D3 příjde temnější Torchlight a Dungeon Siege :[
  • Jako výplň čekání na D3, proč ne. I když první díl mě přestal bavit po prvním dohrání a asi 30 patrech nekonečného dungeonu. Ten mp tam vážně chyběl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit