Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kupte si PC uděláte líp *3*
  • základní nápad dobrej ale bude z toho zmršená konzolárna, co dodat...
  • A budou tam draci?
  • no ten příběh je slátanina, ani bych se moc nedivil, kdyby byl ve hře Asterix a Obelix:)
  • Jack1947
    Na minule/soucasne generaci tenhly typ hry citelne chybel/chybi, Tak ze na rozjezd to asi bude presne to co by mohlo vzkrisit zanr mlaticek na tohle tema.
  • A tak proč z toho dělat hru, která by se mohla zapsat do historie, že jo? Vždyť nějaké prodeje to bude mít, tak proč z toho dělat něco slavného a legendárního co vynese mimo jiné i ještě víc peněz. Peníze jsou pro břídily. Jsem rád, že kluci v Cryteku nejsou tak materialističtí.
  • Boudicca huh? No jestli se k ní přidá tak teda asi nic moc sláva, vzhledem k tomu že její vojsko bylo nakonec celkem dost brutálně a velkolepě zmasakrováno. Nebránim se revoltě proti císařům v určitém smyslu, Byla to celkem běžná věc, že vojsko nějakým způsobem přebralo moc nebo se zásadně podílelo na převratech. I když v této době zrovna by to byl nějaký nepovedený převrat. No uvidíme.
  • Marius Balotellius a možná bych si to i zahrál... *1*
  • No ty brnění jsou trochu hightech na Římany, řekl bych. Každopádně sem zvědav, ale raději bych si zahrál třeba něco z reconquisty, bránit se mohamedánům mi přijde záživnější než likvidovat protoevropany.
    • Toto brnění se vyskytovalo ještě před Neronovou vládou. Je to pouze vyzuálně trochu upravené, z nějakého důvodu si všechny hry upravují historická brnění. Takže tam jsou určité zvláštní prvky ale v celku je to Lorica segmentata
      • Kozy
        *Lorica transformerica segmentata
      • No však tak sem to taky myslel - hightech.
  • Takže hodný říman bude bojovat proti zlým barbarům? Tak to snad raději ne za ty prasata hrát nechci.
    • No právě že se v tom textu píše o tom, že Marius odhalí nepřítele Říma v Říme, to mi nepřipadá jako vykreslení Říma jako toho "hodného" a navíc s Takovým aujetýma císařema to asi neni záměr.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit