Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Raziel_cz
    Ze všech dosavadních Cazettových Street Fighter počinů vypadá Ryu snad úplně nejhůř a v aktualitě je opěvován zrovna on... Kdyby tam byl jeho Sagat, Abel nebo Dhalsim, neřekl bych ani popel, ale tohle?! *8*
    • 13_11
      Odpověď je nasnadě - jak Sagat, tak Ryu jsou z Cazettovy sbírky nejaktuálnější Street Fighter digital arty, ale protože je Ryu přeci jen v mnohem širším povědomí z hlediska kultu (ostatně je hlavním protagonistou celé série), tak byl na titulku vybrán právě on; jestli vypadá hůř než ostatní postavy, to už je věc vkusu - zrovna já na něm vidím spoustu spoustu práce.
      • Raziel_cz
        Jasně, to všechno beru, sám si vůbec nedokážu představit, kolik hodin nad tím autor musel strávit, ale zkrátka mě to zarazilo. Novinka mohla být klidně o celém Cazettově dosavadním dílu s tématikou Street Fightera.

        Jinak souhlasím, že Abel se povedl nejlépe.
      • Je těžké udělat z těch komiksových postaviček real look, ale dle mého názoru nejlépe se povedl Abel. Vypadá ze všech nejvěrohodněji.
  • smejki
    Jako bleskovka možná dobrý... ale je víkend, kucí jsou v Americe... *4*
    je to pěkné, ale do dokonalosti to má daleko a je spousta lepších prací.
  • je to hezké, ale tohle dělá plno dalších lidí a čelist mi z toho rozhodně nespadla .)
    • dilinja
      ten Real Sagat je urcite lepsi
    • chtěl bych vidět tebe *3*
      • Spades
        a já zas tebe *7*
      • je to pekne to ano ale nezda sa mi to zas take vynimocne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit