Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neviem co tu vsetci Pckari placu ps3 sa da zohnat uz celkom lacno a za uncharted, little big planet, motorstorm a red dead to rozhodne stoji+ tieto hry sa tiez daju zohnat lacno takze to neni ani tak nepredstavitelna investicia.
    • Když vim že bych ostatní hry nehrál, tak mi je fakt jedno kolik ta konzole a tebou jmenované hry stojí, nehledě na čas
  • dvě slova: škoda no
  • Jako jsem kovanej PC hrac... Hrani na PC se venuji uz z dob 386 a prosel jsem si vsim ...pamatuju rekl bych vse zasadni z techto let. Letos jsem se nastval prodal jsem svoji grafickou kartu GTX560Ti (mel jsem v supliku zalohu tehdejsi Highend Geforce 8800 GTS 640MB za kterou jsem daval tehda 11.000,- :)) a za utrzene penize jsem si koupil PS3 ...nemusim jejich ovladac ale Blu-ray a jejich exkluzivni tituly me nadchly... jakozto milovnik post-apo me ke koupi vedli 3 zasadni tituly prvnim byl Metal Gear Solid a Heavy Rain a Last of US... a nestezuju si, na stary kolena jsem pareni na PC povesil na hrebik ...kdyz chci tak si to na hodku zapnu a nic neresim ...me to teda staci :)
    • myslel jsem ze jako milovnika Post-apo byl Last of US jasnou volbou...
      MGS a Heavy jsem si proste chtel jen zahrat :)
  • Zajímavé, že vždycky, když se objeví kvalitní exkluzivita, tak PC hráči zas kecají, aby to bylo i na PC. Kupte si konzoli!!!!!!!!!!
    • Blue.Shark
      A co je na tom divného? Když se objeví kvalitní hra, tak je docela vysoká pravděpodobnost, že se bude líbit nejen konzolistům...
    • jsi blazen?Kupovat 8 let starej hardware?to si kupujes taky 8 let starej mobil? *9*
      • Naprosto uchylna logika, koupis si treba 10 let stary auto, protoze ze proste odveze. A srovnavat to s mobilama je taky nesmysl, mobil vychazi porad novej a novej, konzole ne... Si to kup, kup si Last of Us, zahraj a prodej a prodelas na tom max litr a nebudes si rikat co kdyby
    • SirArag
      Tak to abych si koupil i televizi :)
    • Já si nemyslím, že to je kvalitní exkluzivita, takže děkuji, ale konzoli nepotřebuji. *3*
  • Jsem kovaný PC hráč, který by se PC nedokázal vzdát, i kdyby dávali jiné platformy zadarmo. Ale musím a také rád uznávám, že The Last of Us vypadá/ a doufám, že to bude skvělá hra. Ikdyž některé hry jsou jen na PC či PS3 tak to je, ale u The Last of Us je vidět, že tohle je něco více, než jen obyčejná hra :D
    • Nechápu tu první větu? Proč se něčeho vzdávat on tě snad k tomu někdo nutí to jsi ještě neslyšel o lidech kteří hrají na PC i konzoli?
  • s bráchou paříme na xboxu už asi dva roky... teď padlo rozhodnutí a po novym roce kupujem PS3.. Proč? Hlavně kvůli tomu že zbožňujeme postapo a Last of Us vypadá úžasně.. a pak i kvůli dalším exkluzivitkám :) Xbox je sice čupr ale chce to další hry :))) (Dohráli jsme v COOpu snad všechno co šlo)
    • To je přesně ten důvod proč s konzolemi v principu nesouhlasím. Nutnost kupovat si do baráku další krám, který je ještě ke všemu už značně zastaralý jen proto, aby si na něm člověk mohl zahrát něco málo exkluzivních her prostě jen tupé rýžování peněz. Jinak Last of Us opravdu vypadá hezky, taky se mi to hodně líbí, ale kupovat k tomu konzoli za 5k+ na kterou bych po dohrání dalšího půl roku nešáhl?
      • jo a kam si das ten svuj pc kram.koupim si ted pc za 14500kc vyc bych ani za to nedal sice vetsina her vypada jakoby lip ono zalezi i na zobrazovaci.ale zitra to je srot s hrana ktere maj z 70% hodnoceni s tezi 7/10.ani supr graficka karta to nezachrani.staci se kouknout na pc tuning.cz a je to videt.dnes kouknu na tyto stranky super graficka karta gforce 650.ta nej.zitra kouknu vysla supr nej gforce 651.me se zda ze ty vyrobci grafickych karet jsou trozku padli nahlavu vydavat grafickou kartu kazdy tyden.chdaci vyvojari vedi vubec na co vubec vyviji?machri z naughty dog v tom maj jasno.a ty hry jsou hry!a ne graficky bechmarky z hodnocdnim 7/10
      • God-of-War
        Ty máš dost...
      • Jistě prej pár exluzivitek. Víš vůbec o kolik her přicházíš když máš doma pouze PC? Za které jsi určitě dal víc peněz jak za čtyři konzole. Nemluvě o tom kolik jsi utratil za hry, pokud ovšem nejsi jen smradlavej pirát a já věřím že tady žádní piráti nejsou :)
        • Na konzolích jsou hry zdarma nebo co? Nebo si smradlavej pirát a máš to flashnutý?
        • Ne: Ale jsou ja piratim jak Xko tak Ps..Jen pc kupuju..Kvuli cene tedjem kuupil na pc Komplet edici Mass effect..Hmmmm a last of Us sosnuuuuu Uahahahaha
        • Hry na PC jsou cenově trošku jinde než ty konzolové verze, takže poznámka o jeho útratě není na místě. *6*
  • Umaroth
    Krabička vypadá moc hezky, Jsem zvědav jestli bude i sběratelka (ale asi ne, jinak by to oznamili už teď).
    Ps: Před týdnem jsem se pustil do celé triologie Uncharted a dneska rozehrávám už třetí díl a musím přiznat, že jsem z toho uplně mimo (prvni dil mel nejake chyby). Nemyslím si že The Last of us může zklamat !
    • Zatím vypadá hezky, zatím. Až na to plácnou ten fialový hnus, co vychvaluje multiplayer (ikdyž o něm každý ví) a nejde odstranit, protože to není samolepka, ale je to vytištěný, tak půjde celý boxart do kopru. Jako u Gran Turisma 5 nebo Uncharted 3. Zajímavé je, že US nebo JP vydání tímto postižením netrpí. Prostě po taktovkou SCEE všechno odskáčeme - zmrvené boxarty, nesmazatelná ikona Singspamu v XMB atd.
    • God-of-War
      A víš co bylo nejlepší na prvním dílu? Že sem se mu hrozně dlouho vyhýbal, páč se cěkal, že to bude další Tomb Raider, akorát za chlapa...Děkuju bohu, že sem do toho nakonec šel *14* Ta voda, výbuchy granátů a ty pohyby a grafika.,,Pecka Gamesa
      • séria Uncharted je povinnost pre kazdého majitela PS3, len je škoda, že to vypadá tak že ND značku pustil a teraz ju zplznia kadejaké druhoradé firmy tak ako to bolo aj s Craschom. Každopádne trilogia Unch je jedna z najlepšich vo videohernom priemysle.
  • Pilgrim66
    Chjo, nadeje 0,000001% (ano vim, ze je to PS3 exclusive od studia vlastneneho Sony), ale snad to nekdy prijde na PC *7*

    Vypada to neuveritelne atmosfericky s genialnim pribehem.
    • Aby si to 9,5 milonů lidí stáhlo přes torrenty a 0,5 milionů koupilo? :-D Ne, myslím že na to jsou v Sony příliš inteligentní.
      • Ferdis2
        Stupeň inteligencie vedenia Sony by som rozhodne s touto hrou nespájal... *4*
        (stačí sa pozrieť na hospodárske výsledky)
    • nadeje je rovna ciste nula, nicmene PS3 stoji par supu, tak neni problem si ji koupit a hrat. A her, ktere stoji za to, je tam vice, takze to nebude investice kvuli jedne hre
    • DeathOnVacation
      Tohle je možná ta hra, kvůli které bych si to ps3 i koupil. Jsem sice odchován na pc, ale proti konzolím, na rozdíl od většiny místní komunity, nic nemám a vlastně už o koupi delší dobu uvažuju. Last of us nejspíš rozhodlo, co si letos nadělím pod stromeček :)
      • Co třeba Beyond, to tě neláká? :)
    • Tak to ti mohu říct rovnou, že nevyjde :)
      • Pilgrim66
        Nepovidej. Znas prislovi, nadeje umira posledni?
        • Prisloví zname..ale nadele Umrela jeste pred vydanim na Ps3 *1*
        • jasne ze zna, ale tady je to opradvu NIKDY...Holt Exclusivita...Gears of War na Xbox taky byli tlachy o tom ze to treba udelaji..a NIC ..Kazdopadne bude na tom neco jineho nez pirateni bo zpirateny Xbox u nas ma uz naprosto kazdej...
        • To je hezké a jak dlouho ti to vydrží?
  • Za multak jsem docela rad. V Uncharted 3 to je takova svizna, nenarocna akce ke ktery se clovek muze vracet....
  • ta holka je sexi *14* *14* *14*
    • God-of-War
      Jj, Ellen Page je dobrá bábovka:).. to bych ani neřekl, že je jí 26 let.
      • Danny28
        facepalm.... *15*
      • epic fail :D
      • To není Ellen Page, ale Ashley Johnson. Ellen Page bude až v Beyond: Two Souls. *3*
        • God-of-War
          WTF??? vždyť tam měla bejt ona?

          To je teda pěkná palma na face:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit