Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aha,já zapomněl že BF3 je ultramegasuper realistický simulátor války že? ;))
  • TheFeardemon
    Tak mě napadá,jestli to vážně stojí za to.v BF2 jsme žádné motorečky neměli a bavilo nás to (a mnohé z nás baví stále)...
    • Za nás ty internety nebyly a taky jsme se zabavili!
    • S takovymhle pristupem doted hrajem Tetris
  • *1* bože dneska zas čtu: s motorovkou bude v .., kdy už ja budu číst normálně :D
  • ted uz to chapu cim je serie bf inspirovana, tvurci moc koukali na filmy s chuckem norisem
    • Vrook
      aha
  • Nemůžu si pomoc ale z těch DLC už je mi na nic.
    • Vrook
      Mně teda ne. Nebejt jednou za čas novýho contentu, tak mám BF3 už dávno odinstalovaný.
      • no právě, zamysli se nad tím, cos právě napsal. BF2 a mody se hrajou pořád
        • Vrook
          To neznamená, že je to i bez podpory vývojářů a bez vydávání conentu zábava. Lidi hrajou různý long dead kraviny a maj pro to svoje důvody, ale kdyby bylo BF2 bez podpory tak zábavný jako BF3 s podporou, tak by to hrálo při nejmenšim vyrovnanej počet lidí. Kolik lidí hraje BF2 teď? To by se dalo říct o hrách jako Warhammer online nebo Star Wars Galaxies, než ho zrušili, že se ty hry ještě hrajou. Ale v jakym měřítku žejo..
  • Veskoslav
    No jako video, co jsem měl možnost vidět vypadalo zajímavě. Asi si zase odskočím od PS 2 k Bf3 ukrást si pár vlaječek, ale jak psal kolega Jebák, bojím se, že ramby budou podminované *1*
    • Taky hraju PS 2 a do BFka se nehrnu.. ani koupený ho ještě nemám (PC jsem pořídil nověě minulej tejden.. předtim dva roky xboxování :D )
    • to je ale zábavička, ale pochybuju že mas na to skill nejspis by te zabili *1*
  • No BF3 už vůbec nehraju, ale tak nějak mám tušení že u všech těch skokánků a ramp to dopadne tak že tam bude vždy nachystanej maník s C4 a bude po zábavě...

    Vím že v BF už motorky byly, ale stejně mi tam tento bojovej prostředek moc nezapadá...
  • Keyz
    Ale zábava bude!
    http://www.youtube.com/watch?v=pTPjWrDmsZ0
    • ALe rakety dostanou jenom premium hráči
    • lol jak kdybych koukal na gameplay z battlefieldu
  • jindra.veliky
    Nebude *6*
    • Ale jo Jindro, určitě bude, pro masy určitě. Vědí, co dělají. *1*
      • Nekdo se holt bavi hranim her a nekdo zase blitim mocuvky v diskuzich.
        • Nevím, co se na mým názorů nelíbí. Pokud si myslíte, že tenhle typ her není masovka a a Jindra by měl pro ukojení svých tužrb hledat jinde, např. Arma, tak prosím. Tím jsem nijak neponížil v očích fanoušků hru, to je holý fakt. PS: Motocross madness v lepším kabátku bych si klidně dal *7*
        • jindra.veliky
          lepsi tu mocuvku blejt nez ji pak konzumovat jako ty... *14*
          • Hoď sem nějakej intelektuální kousek nemočůvky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit