Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Nějak mě ten Attila zklamal. Můj subjektivní dojem z bitev je snad ještě horší než z Rome 2. Všechno je takové barevňoučké a hrozně rychlé. Asi už se CA průběžně připravují na Warhammer. *15* Ale můžu si za to sám. Poslední dobou zapařím max. Napoleonic TW, Men of War 2 s GSM modem nebo grand strategie od Paradoxu, tak se nemůžu asi moc divit...
  • Tohle už mělo bejt přímo ve hře, nebo při nejhoršim vydat jako update ZDARMA a ne za troje přeskinovaný barbary chtít 7,5 € ..hrozná drzost *10* Nedivim se, že si to pak lidi radši celý zpirátí a maji klid..
    • Klid budes mit i kdyz to nebudes kupovat. *7*
      • *stahovat
  • DLC z jednotkami, které mají upravené staty právě začalo. Třeste se všichni, tohle je teprve začátek:(
    • To je zajímavý co všechno lidi nerozčilí. Existuje jednoduchý postup - pokud to nechceš tak to nekupuj. Samotná hra má tolik národů, že s klidem 200 hodin na tom strávit můžeš. Pokud tě dlc oslovilo, ale nechceš na to dát 250 kč, tak si můžeš počkat nějaký ten půl rok na 75 % slevu kde to pak máš za 50 kč. A jestli chceš bejt extra rozumnej, tak si počkej rok na nějakou edici ze všemi frakcemi, která jistě bude taky ve slevě. *6*
      • Ale prd, už teď to poslední DLC jsem kupoval v přepočtu za 89,- KČ :) Stačí nebýt totálně omezený exot a dát si tu práci najít si to.
        • Ostatně základní hra Attila mě stála na naše 360,- Kč *1*
          • A kde?
            • Na ruských webech. I tam alternativy jako máš u nás gamekeys4u atd. A rusové mají 90% her za pakatel :)
  • Tak co? Už to někdo dohrál za Western Rome Empire? *4*
    • Dohrávám na legendary za sasy. Rozjedu kelty až vyjde dlc.
      • Hmmm legendary ale upravuje obitznost bitev ne? Ja jedu na hard WRE uz po ctvrte. *1* Ale ted se konecne zadarilo. :-)
    • zatim jen dohrano za Juty, a rozjete mam Sasanovce...btw vychod i zapad me vtech hrach konci prakticky okamzite, rozklad jak roadkill na slunku
  • Keď k datadisku vychádzajú datadisky...
    • Bodaj by to boli datadisky. ale su to 3 narody a preskinovane tie iste jednotky...
      • Jason_dinAlt
        Tak když za to bude chtít někdo platit, tak konec konců proč ne. Sto lidí sto chutí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit