Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nápadne pripomína Arma OA
    • Cim to asi bude co myslis?
      • Je mi to jasné *3*
  • Je smutné že České studio nemůže udělat pro české hráče video v českém jazyku...
    • stačí ti jenom "Hende hoch und nicht Schissen"! popřípadě "Ruky vjat, davaj, davaj!"
    • Co vim, tak tato hra neni cilena jen pro ceske publikum. A myslim si, ze by takove video bylo naprosto zbytecne. Kolik lidi by to asi prilakalo? Hlavne, kdyz tu jsou ty velke flamy okolo BIS apod. :s
      • Tady jde ale o princip - je mi jedno že hra není cílená pouze pro české publikum, to už by potom mohly být i české filmy rovnou namluvené do angličtiny...
        • Jsem zasadne proti. Nehodi se to k tomu pokud tam neuvidim Mi-8 s ceskym znakem tak to chci poslouchat tak jak to ma znit tzn. v anglictine.
        • A Jean Reno by mohl v Hollywoodských filmech mluvit jedině francouzsky, to by byl krásný svět (sarkasmus)
  • Jedna z mála chystaných hier, ktoré ma vážne zaujímajú *5* Aspoň svoj Joy potrápim aj v niečom inom ako ROF...
  • ZvacA
    Slyšel jsem dobře track ze soundtracku k původnímu Flashpointu?
    • a i grafika mi připadá podobná...
  • hmm pěkné video
  • ten vas player je na h*vn*...
    • Nechcete dávat odkaz na You tube odkud to jen sviští ?.... odtud to video vážně má do plynulosti daleko :( .
      Zatzracené mobilní připojení .
      • LOL k cemu by ti bylo plynule prohlizeni statickych obrazku to nudne "video" je jen snuska screenshotu
    • Je nám líto, ale tenhle nas player ma implementovanej anti-teplouskej filtr.

      Jinak skuste prehravani zastavit a chvili pockat.
      • evidentne mas aj iny problem okrem zastaveneho videa...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit