Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to na správnou "retro" Grafiku.
    Určitě se těším na recenzi! *3*

    A ohledně reklam... není to až taková hrůza. Stačí si vždycky uvědomit, proč to tak je.
    No pokud ty reklamy budou mít dopad na odezvu serveru, tak se o Vás obávám...
  • del0
    Vypadá to zajímavě, těšim se. *14*
  • Jaká reklama? *5*
  • V současném podání reklamy je to opravdu špatné, měl jsem kvůli vám vypnutý adblock, ať máte teda nějaké kačky, ale s tímhle agresivním přístupem opět zapínám, tohle se fakt nedá :( Chápu, že je to váš zdroj příjmů, ale tak je aspoň udělejte trochu smysluplné. Vždyť když je dobrá reklama, tak se na ni člověk i rád podívá.....
    Ale aby otravovala na každém kroku, to už hraničí s šílenstvím. Myslím, že se to dá vymyslet šikovněji. Co takhle se zeptat lidí, jak by si to představovali? Vím že spousta lidí vyplodí nesmysly, ale také se tam najdou určitě dobré rady.
    Vaše stránky mám rád, chodím na ně pravidelně doma i v práci. Tak zkuste najít nějaký kompromis, jinak se na to lidi vykašlou a přestanou sem chodit, což by byla určitě velká škoda....
    • Mluvíš do větru...
  • jestli jste měli malý úspěch s akcí proti ad blocku (který jsem doteď neužíval a začínám o něm kvůli vašim idiotským reklamám uvažovat), tak teď jste to celkem pohnojili. S vaším reklamním oddělením tvoříte jeden tým, ať chcete nebo nechcete a takto půjde Váš web do kytek. Pokud budete pokračovat s těmi agresivními debilitami dál, začněte si hledat novou práci, protože takto odradíte většinu návštěvníků
    • "S úsměvem vstříc smrti" ... *1*
  • VaZqeZ_EU
    Chci se podívat na obrázky a: otevření gelerie spustí se REKLAMA, ok řeknu si, kliknu na další obrázek spustí se REKLAMA, fáájn.. počkám.. kliknu na další obrázek spustí se REKLAMA, Fuck.. počkám a chci se ještě pár sekund dívat na 3 obrázek a.. po 2 sekundách spustí se REKLAMA, ... zavřu ale spustí se DALŠÍ REKLAMA, a REKLAMA, a REKLAMA........ F..U..C..K!!! ........prohlížení gelerie o 9 obrázcích jsem vzdal....... *11*
    • species
      Games se rozhodli ze jelikoz lidi maji adblock tak to vyrovnaji tim ze budou tech par chudaku co ho jeste nema bombardovat takovou urovni reklamy ze se jim to stejne zaplati.

      To je asi stejna logika jakoze lidi piratej hry tak tam budem sr*t vic DRM.
    • ABP is our saviour! *16*
    • Ja som mal istý čas aj vypnutý AdBlock - reku podporím slušný web... ale to extremne a naozaj mimoriadne otravné množstvo reklamy v podstate znemožňuje tu bez AdB fungovať. Takže buď výrazne znížite množstvo alebo otravnosť reklám, alebo máte smolu... všetko má svoje medze, aj moja trpezlivosť. *10*
      • Stejny nazor. Na vyzvu jsem AdBlock vypnul. Kluky mam rad, rekl jsem si, nebudu jim kazit vydelky. Jenze ono to tu bez ADB opravdu nejde. PopUP videa, PopUp Reklamy uprostred traileru, Megaplatna mezi clanky. Ja nenam nic proti neintruzivni staticke reklame, ale kluci sorry, ja mam jen jedny nervy. Prdplatitelsky program - Ok, mam vas rad, ale ne zas tak moc,
    • chcu si precist tenhle komentar a .....
    • Já už tu skoro přestal chodit. S tou trapnou reklamou po každém kliknutí to je jak někde na Nově...
      • takytak, je spousta jinejch a lepsich webu. games.cz mam rad, chodim jsem uz radu let, ale posledni dobou se temto strankam spise vyhybam. pokud hodite reklamy na rozumnou uroven, vypnu adblock a zacnu sem zas chodit pravidelne..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit