Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta trilogie i přes ty buggy měla svoje kouzlo :) módama se to dalo trochu dokupy a byla to pecka, hrál sem to pořád dokola :D pořád sem zkoušel různé módy. Tohle jiná hra vůbec nenabídla :)  (Lost alpha byla taky super, tuším že tak měl vypadat shadow of chernobyl - původně)

    No teď se uvidí jak dopadne druhý díl. Prvně PC, pak to má Xbox jako časovku a pak to snad vyjde i na PS 👍 aspoň já v to doufám jinak mě jebne! :D

  • Prohlášení o ohromném open-world světě mě poslední dobou spíše odrazují :/

    • Jack1947

      Zrovna u Stalkeru by se dali využít vozidla které byli slibované už v původní hře.

  • Inquisitor

    Cheeki Breeki. Tahle hra si zaslouží posun na novou generaci a pokud bude stejně modersky přístupná jako nynější díly, nemám o její budoucnost strach. Teď hlavně aby to vůbec vyšlo.

  • Jack1947

    Scenérie hezké atp... on ani první STALKER nebyl as taková pecka a kdyby vyšel díl co by spojil vše dobré ze všech her tak by to možná bylo i něco úplně jiného a lepšího. Z trailerů se orientovat fakt nemá smysl. Tak snad to bude lepší jak Chernobylite to je nadmíru promrhanej potenciál ! dost mě to mrzí.

    Jo a taky aby to nebylo Strelok is you. Nebo něco podobného. Nejdál jsem se dohrál tehdy ve Stalkeru ostatní hry mě pustili nebo se zabugli...

    • Ve své době to právě pecka byla. Inventář v FPS ještě nebyl tak běžná věc a do toho open-world s úkoly ve stylu RPG. Dneska už to nikoho nenadchne, ale tenkrát to ještě tak rozšířená kombinace nebyla. Tenkrát ještě frčely skriptované koridorovky.

      • Jack1947

        Myslel jsem bugy a nedodělky a fakt kdyby vyšli vechny hry v jedné bylo by to nejlepší( ještě že bylo tolik modů) jinak to nemělo obdoby navíc to přišlo ještě před Falloutem3, nicméně bez modů bych to dneska nehrál už. Ta hra byla předskriptovaná ale nějak dobře.

        Jinak ty potvory Snork, Controller, Burer atp...

        Zombíci co byli zmbáci a neuměli střílet moc. Ted koukám ono to bylo na mobil i.

        Hlavně at tam necpou multiplayer alá divná verze Call of duty, to bylo strašné nechápu co tím chtěli dokázat🤮

        • tenkrát snad ani nešlo vydat FPS bez multiplayeru, až dýl se zjistilo, že je lepší jít cestou čistě SP a MP her.

          • Jack1947

            To chápu ale tady to bylo něco strašného gun play hrozný, celé takový hybrid cod/CS.

            jenom si vezmi třeba FEAR kapan byla super ale až v multiplayeru se tomu dalo vyniknout všem zbraním. Hřebíkomet ftw kde jsou dneska podobné zbraně ve hrách.

            Fear:Combat už byl pěknou frytuplej třešinkou. Hrál jsem sice i Persues mandate ale to se nedá rovnat a celá ta hra byla taková divná, jo FEAR remaster by byl super ( i když spíše remake) vzhledem ke stáří hry😎

            • Stalker bez modů měl hrozně špatně udělanou střelbu. Zbraně šíleně nepřesné a občas i poškození moc malé.

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Stále mi tu pendluje Lost Alpha ale nějak nevím jestli bych se do toho po letech dostal, hrozně jsem zvlčil a to jsem prvního Stalkra hrál jako ani ne náctiletý ( nebo čerstvě) :)

    • Inquisitor

      Možná to nebyla největší pecka, ale pro mě osobně určitě. Ale hlavně až datastor modpack z toho udělal ten pravý survival a herní zážitek. Žádná jiná hra ti doteď nic podobnýho nenabídne.

      Jinak je pravda, že základní hry hodně trápily bugy a tvůrci modu si s nima taky užili svoje.

      • Jack1947

        Nevybalancované. Každá část měla něco ... jasně mody no ale ty spravili spoustu her předtím i potom.

  • TheGGG

    první ukázka vypadá dobře, ale je třeba být opatrný, snad to bude pecka a ne průšvih

  • Morlang

    blyat, doufam ze to neposerou

  • Phillios191

    Zahajuji sázky na počet odkladů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit