Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickTheMage
    Uzasne, paradne - ako clovek co prilis akcne veci nevyhladava dvojku som si uzil...mozno az prilis :) (vid kdejaky ten clanok na temu SR2, posledny dokonca z pred par tyzdnov). Som teda zvedavy, ako si poriadia s dalsim dielom, len dufam, ze siroka moznost "customizacie" ostane, rovnako ako "Cockney English", co z mojej postavy spravilo fakt vtipnu figurku :) No nie, vazne... http://www.youtube.com/watch?v=nhwCxubcz9Y

    A ako sa hovori - nakoniec treba dufat, ze PC optimalizacia tentoraz dopadne lepsie (o VELA lepsie! ).
  • A funguje už ta verze SR2 na Steamu? Co jsem to hrál tak to bylo pěkně na prd všechno zrychlený neoptimalizovaný no bída.
    • me SR2 nefunguje vubec (spadne bud hned nebo po par minutach), takze jsem ji hral vsehovsudy asi 15 minut. Na originalku za nemale penize to neni spatne....takze s timhle pristupem (zadna podpora po udelani zabugovane konverze) jim na SR3 z vysoka kalim
    • já jsem ten problém s rychlostí vyřešil přes CheatEngine, ale taky by mě zajimalo jestli je chyba ve Win7 nebo přímo počítačem..
    • tak už to asi opravili. jakou máš verzi exe souboru? Já když sem to dohrál tak opravili jenom jezdění aut a hrál sem no na XP a když sm přešel na 7 tak mi to už blblo. Myslím že verze byla 1.2 nebo 1.02 nebo 1.002 :-D už si nepamatuji
    • Mam SR2 na steamu a běží úplně v pohodě i na W7.
    • co já vím tak tohle dělá hra jen ve Windows 7 ale jestli to opravili to nevím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit