Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • úplne bude stačiť ak ho pridajú do UDK.. ja si ho už upravím podľa svojich potrieb *14*
  • Prej jim to jelo na třech GTX580?! Kdyby to pořádné zoptimalizovali, jak Gears of War 3(a ostatní dnešní hry co prej využívají 100% výkonu hardwaru konzolí) který jede na Xboxu360 s grafikou na úrovni ATI x1950XTX tak by to jelo na mé přetaktované (SOC) GTX460.
    • Urug
      Kdyby to pořádně zoptimalizovali, tak to nevypadá jako na tom techdemu.
      • optimalizace neznamená jen ořezávání
        • Urug
          To neznamená, ale fascinují mě jedinci, kteří něčemu vůbec nerozumí, ale jsou si naprosto jistí, že to něco jde udělat lépe. O to víc mě to fascinuje pokud jde o světového leadera v dané oblasti.
        • v pripade tehle generace konzoli od jisteho okamziku v podstate ano
    • Neznamená, že když to testovali na 3xgtx580, tak pro rozumné fps(cca 40) je třeba takový hardware. Ty tech dema se vždycky předvádějí na ultimátních strojích. Taky je jasné, že to demo nebylo moc optimalizované. Kdyby to vydali jako hru, tak by to určitě nebylo zas tak o tolik náročnější než např. Crysis 2 v dx11 v plném nastavení.
      • njn a taky by to tak dobře nevypadalo
  • zas konzole a vsetko sa toci okolo konzol a uzamknutych systemov SONY MS NINTENDO.

    I want to break free! - PC
  • Gears of war nejznamejsi znacka Epicu? Prijde jenom mi Unreal Tournament znamejsi a slavnejsi?
    • DarkHawk
      Si piš že jo. Unreal Tournament už je legenda a klasika to musí znát každý.
      • Ten kdo nezná by se měl stydět, jako že mám nick Unreal. *3*
        • Taky si myslím, je to legenda! Znám ji a to jsem mladý hráč, zítra mi bude 17 *1* , takže by ji měli znát i mladší hráči. ten, kdo nezna UT by se měl stydět. Já mám skvělé vzpomínky na to, jak sem hrál s bratrem první unreal tournament, poté 2003 a dnes hraji s bratrem a kámošema nejnovější díl na ps3. Unreal Tournament je prostě LEGENDA!!!
          PS: dobrý nick *3*
          • tak vsechno nejlepsi :)
            • Díky *15*
    • Pro dnešní hráče? Těžko...
  • A co takhle KDY a KDE se to dá stáhnout ??? + hw nároky. A jestli se to zatím neví, tak to zmínit !!! *16*
    • aha, a co tykhle přestát psát novinky úplně, protože si je můžu najít přes google? Doufám, že takový jako zůstanou panicema
    • Kdyz pouzijez google, teda jestli vis co to je, tak si HW naroky dema v klidu najdes. A neboj se i kdyby hratelna verze unikla, tak si to urcite nezahrajes :-)
    • Dyť říkali že to nebude ;) takže jedině když se to někde objeví načerno ;)
  • Pokud jsem to pochopil správně, tak nový UE 4 bude jen hodně vylepšený UE 3 s nálepkou 4. Jen si vzpomínám, že Epic měli kecy, že vyvíjí engine pro novou generaci konzolí a že jsou zklamáni, že žádná nepřichází a teď zase tvrdí, že na engine pro novou genereaci konzolí ještě ani nezačali pracovat x-)
  • nova verze games.tiscali je taky zatim pouze technologicke demo, nebo se jiz jedna o plnou verzi?
    • už před nějakou dobou zmizel nápis beta, takže se asi jedná o plnou verzi
  • B.o.b
    Nějaká ta hratelná ukázka by nebyla špatná *4*
    • Si stáhni UDK mělo by to tam být, pokud ne, tak brzy bude ;-)
      • dx11 vcetne vsech veci co byli v demu v udk jsou uz par mesicu ale demo jako takove tam neni.
  • jnsCZ
    "Správný postup je ale podle Reina ten, že nejprve se vyrobí technologické demo, na němž se vývojáři učí pracovat s enginem, a teprve v případě úspěchu lze uvažovat o jeho převedení na plnou hru."

    A takhle vznikne třeba Assassin's Creed jednička. Skvěle zpracované tech demo se třemi gigantickými historickými městy a čtyřmi dokola se opakujícími questy, o otravném šplhání na rozhledy nemluvě.
    • To že se nedokážeš bavit u Assassin's Creed her není chyba té hry. Např. Brothehood je pro mě nejzábavnější hra loňského roku.
      • jnsCZ
        Já zmiňoval AC jedničku :) AC2/Brotherhood jsou na hony lepší (protože už si vývojáři nehráli s technologií stylem "wooow, podívejte jak jsme udělali dobrý animace! Hráče bude beztak nejvíc bavit pobíhání a skákání po střechách!" *3* )
      • smejki
        on taky ale mluví jen o prvním dílu. to je prostě tech demo s generickým obsahem
    • Far Cry též, pokud se nemýlim..
      • jnsCZ
        Far Cry 1 byla paradoxně výborná záležitost. Naopak FC2 mi připadalo jako tech demo. -"Hele, můžete založit stepní požár!", -"Dobře, a o čem je příběh?", -"Můžete jet kam chcete!!", -"To není příběh... Vždyť je to jenom o tom, že někde něco vystřílím a někomu něco přivezu...", -"A při požáru můžou hořet i stromy!!!!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit