Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo tak na Syndicate mam moc krásný vzpomínky, pamatuju si jak za mnou tenkrát přišel kámoš že má na amgiu novou hru a že by jsme si jí mohli zahrát. Slintali jsme už jen z animace která byla na tehdejší dobu super. Implantáty, futuristický auta, agenti v kabátech no cyberpunk jak řemen :) Nejvetší sranda byla vzít si takzvanej "přesvedčovač" a udělat si malou armádu. Nejdřív bylo třeba konvertoval obyčejný civilisty, po určitim počtu už to bralo i policajty a nakonec nepřátelský agenty. Pak tam za náma po misi běhalo 30 panďuláčků *1*
  • Těším se. Shadowrun mě trošku zklamal. Dávám si do hledáčku Satelite Regin.
  • Než jsem si přečetl nadpis tak jsem z obrázku v náhledu tipoval na Syndicate - takže stylizací autoři rozhodně potěšili. Nicméně se nám plni sny - budeme moci hrát Syndicate v grafice původního intra :).
  • KIMCID
    nádhera těšim se
  • Oceněju že je je to RTS tahovky, až na pár vyjímek moc nemusim *13*
    • Sorry neuvědomil jsem si že jsem na internetu a že si musím nechávat svůj názor pro sebe
      • Myslím, že lidem spíše vadí tvé znásilnění českého jazyka v přímém přenosu. *7*
        • *5*
  • Grafika originalniho Syndicate http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/6/62/Syndicate_screenshot.png je nadcasova.
    • takle hnusny to fakt bylo? :)
      • victor
        Snad jedna z prvních her v rozlišení 640x480 ... :/ Na PC naprostá bomba , na Amize jedna z mnoha . Herní rok 1993 je jedním z nezapomenutelných .
      • Mno, ted se to tak muze jevit, ale v te dobe (to stalo za to).. :D
    • maros.goc
      Co je na tom nadcasove?
  • KDy bude recenze na DS2 ?
    • michelangelocz
      Recenze uz je napsana, ale vyjde az vecer, v dobe, kdy bude lid jiz z prace, nebo ze skoly doma a hlavne uz nebudou vychazet dalsi clanky, ktery by recenzi odsouvali z pozice prvniho clanku na webu, tudiz by nebyl tak dobre videt. zdroj: Logika a Alesuv komentar na tohle tema kdesi v hlubinach mistnich diskuzi ☺
      • a to nevi, ze lidi si to ctou prave nejvic v praci ? :D
        • v "práci"
        • michelangelocz
          Mas snad pocit, ze pracovat, automaticky znamena sedet za monitorem? ;)
    • maros.goc
      Tiez na to netrpezlivo cakam :-D
    • A kdy na Toukiden?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit