Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajimavy by byl Warhammer 40 000, kde imperium by bylo ne inspirovano katolictvim, ale islamem a zbytky svobodneho lidstva by vzdorovaly teroru chalifatu v anomalii zvane oko hruzy.
  • Tahle diskuze by měla být locked !!!
    • Stačilo by smazat diskuzi, která nemá nic společného s článkem...
  • Musim to napisat takto, ale tu sa zase pekne prejavuje k*k*tizmus par ludi. Clanok je o hre, nie o Islame ani IS, to musite tahat politiku uplne vsade?
    • kdyby severni korea delala hru, bylo by spatne poukazat v diskuzi na jeji rezim a vyzvat aby lidi nepodporovali produkty severni koree? kdyby zil hitler a delal hru, bylo by spatne poukazat na tvurce hry a vyzvat lidi aby si nekupovali hru od hitlera at je sebelepsi?
      • Tak ako pise Bob. Tiez pokial viem tak hru nerobi vlada saudskej arabie. Je to asi ako poukazovat u Kingdom Come na to, ze si to ludia nemaju kupovat lebo vlada CR je skorumpovana:)
        Alebo, ze ludia nemaju kupovat GTA V lebo v USA je vysoka kriminalita.
        Zatial nic nenasvedcuje tomu, ze by hra chcela byt nejak ideologicky zaujata, len sa to javi tak, ze sa autory chcu zviest na popularite survival sim a la Longest Dark, Subnautica atd a kedze su zo Saudskej Arabie tak je proste zasadena do podobneho prostredia.
      • Tu hru nedela "rezim" ale normalni biznismeni a vyvojari.
  • TheGGG
    ptám se znova... před časem jste tu mluvili o nějaký sci-fi fps na které taky dělá nějaký studio z arabský země... neví nějaké sluníčko, jak se ta hra jmenovala? Vypadalo to lépe než toto a zajímá mě, jestli na tom eště dělaj, nebo už je náboženská policie nechala popravit...
    • Meow
      Já teda v žádným případě nejsem sluníčko, ale napadá mě tohle http://m.games.tiscali.cz/datum-vydani/strilecka-e_t-armies-je-predvojem-iranskych-her-kterym-zruseni-sankci-otevrelo-svet-271553
      • TheGGG
        jop to je ono... díky...
    • Chápu lidi, co nechtějí Islám v evropě, kromě některých architektonických památek Evropě islám nikdy nic dobrého nepřinesl a vůbec se neslučuje s evropským stylem života.
      Ale ty jsi kret*n.
      • TheGGG
        hádám ale, že předseda muslimské obce alrawi, který by rád do armády čr nacpal imáma a který byl obviněn z podněcování nenávisti, načež se to celé záhadně ututlalo +všichni jeho brainfree fanoušci kre*ni nejsou....
        díky sluníčko, ale ptal jsem se na hru, né na tvůj nezajímavý názor....
        • Tak jinak, odmysli si věci o muslimech, jako by žádní neexistovali.... Jsi kret*n.
          Jinak ani na ceduli kde stojí Pozor pes není nic zajímávého, ale i tak si to lidi dávaj na vrátka, je to spíš pro upozornění než pro zajímavost.
        • Meow
          Alrawi už úplně vystrkuje růžky a to je jich tu relativně "málo". (málo v uvozovkách, protože ideálně kdyby tu nebyl žádnej musla) Co teprve, kdyby jich tu bylo nedejbože třeba 100 000... Nechápu, že u nás ty teroristy (muslimy) tady trpíme, když je tady chce jenom pár vymaštěných hispterů.
  • Nekupujte! Bojkotujte! Nepodporujte Saudskou Arabii !!!
    • Klid. Ta hra bude nesjpis paskvil. Pokud to delaji arabove tak urcite. Ti nikdy nic nevytvori. Umi jenom kseftovat a borit. Pokud si na ni koupili mozky zvenku, jak to obvykle delaji, tak podle videa to neni zadna superliga. Sice je mozny ze si to koupi uz z principu par slunickaru a dobrotrusu z Brain Free zony. *3*
  • Jo, proč ne, v The Long Dark umí bejt docela kosa, tak proč se pro změnu nejít opálit do Badiya :). Čte se to všechno moc hezky, tak držim palce, ať nezůstane jen u sandboxu.
  • https://cs.wikipedia.org/wiki/Arabsk%C3%A9_jaro
    Tady to je ty vaše tresty.......prý na dením pořádku.......jenže to že tam chtějí udělat revoluci vý málo kdo jediný Sýrii se to povedlo občanskou válkou :-D
    • TheGGG
      a toto má konkrétně dokazovat co? Popravy v SA nebo emirátech za odklon od islámu, "čarodějnictví" nebo homosexualitu jsou dost bežné... že tam mají středověk a vládnou si tam diktátoři a vraždí se kvůli tomu, že se nedohodnou na nějaké drobnosti v koránu je jejich problém... jen další důkaz o tom, že jsou mentalitou ve středověku a nesnesou se ani mezi sebou. Nevěřící evropani jsou pak pro ně uplný odpad.
      • to muže byt ješte zajimave, jestli nebudou mit problem i se zobrazovaním vražd (ve videu je to videt, že ve hre pujde zabijet), nebo kradeží (obvykle v rpg se vždycky da neco ukradnout). Pro islam je život posvatny a taky ochrana majetku. Talže hru, ve ktere tyto nemoralni činnosti mužete vykonavat, by mohli brát jako urážku koranu.
        Nebo to bude tak že hra bude vyložene černobílá a vy budete hrát jen za tu dobrou stranu a vše bude v souladu s Koranem. Z hlediska hratelnosti by to ale pak byla nuda.
        • TheGGG
          "pro islám je život posvátný"
          hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
          Díky Blobe... takto jsem se dlouho nenasmál. Problém vás sluníček a BrainFree je, že chcete mít z muslimů něco co nejsou. Moc si přejete všichni tančit pod duhou pěkně v kruhu, muslimové, budhisté, LGBT a 40 % žen... všichni pěkně za ruce a vesele si poskakovat. Bohužel tak to nefunguje. Islám je nebezpečná ideologie je jeho vyznavači i když třeba zrovna teď milí a laskaví jsou časované bomby.
          • Moc koukas na televizi
        • "Pro islam je zivot posvatny" *1* *1* *1*
          A Bagdadimu to uz nekdo rekl? *16*
          Bagdadi - vudce Islamskeho statu - vykonneho vyboru islamu = teroru.
  • TheGGG
    když už se tu sešlo tolik multikulti sluníček, může mě někdo říct, jak se jmenovala ta sci-fi FPS hra, na které taky dělalo nějaké studio z arabské země... ta hra mě přišla docela zajímavá a byla z nějaké míň diktátorské země než SA. No a já chci samo podpořit ty ogary pouštní a něco si od nich kopit....
    • Nevím du si pustit GTA V.......Začnu tím že naberu Negerskou tlustou šlapku.....zajedu do lese ona mi to udělá já jí zaplatím .....a nechávám 20 vteřin náskok pak je tam honím motorovkou.....a jak jsou černý tak v tom lese vté tmě nejdou vidět :-D :-D Negři se mě tam bojí......Lovec bubáků :-D EL PASO schodíš babku na zem a tyčí na páteř :-D Nebo ta mise jak si tam mučil toho Arabáka či co to bylo...jak si mu trhal zuby....propojil plus a mínus...topil si ho.....Francouzákem si mu zlomil nohu a pak si ho vyhodil na letišti.........:-D :-D :-D :-D
      • TheGGG
        jsi idi*t... já proti černochům nic nemám a černoch ateista nebo křesťan je pro mě důvěryhodnější jak běloch co přešel k islámu. Ale snaha být vtipný se ti musí nechat.
        • Já nepsal že deš hrát ty ale že du hrát já.......Já du lovit negry o tobě sem nic nepsal...... :-D Hele ty tu o muslimech psát hnusně mužeš a já o negrech psát hnusně nemůžu???? Bohužel nevím jestli ten negr byl katolík nebo muslím či žid.......Náboženství je každého věc at věři tomu čemu chce a když nechce muže se odstěhovat.....
          • Cernochem se clovek narodi a nemuze si vybrat. Muslimem (=teroristou) se stava budto dobrovolne, nebo se v tom narodi a pak je sice tezsi opustit teror, ale i to jde.
          • TheGGG
            pleteš se... černoši jsou rasa, následovníci islámu netvoří nějakou novou rasu tzn. porovnáváš neporovnatelné. Mě sice obecně nijak propagace černochů netankuje, ale vedle hrozby islámu je to úplné nic. No a náboženství je každého věc, tak dlouho dokud svým náboženstvím nezačne ohrožovat lidi či celé národy. No a právě to se tu děje...
            • To se pleteš ty. Černoch a muslim v jednom je nejhorší možná kombinace.
  • Jak uz vidim, vsichni diskutujici se tesi na simulator islamskeho statu :) (slunickari - vsimnete si maleho uvodniho pismene).
  • Prostředí je velice zajímavý, ale bojím se zpracování, navíc toho dle článku docela dost naslibovali, tak aby to vůbec byly schopni splnit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit