Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky

    A stojí to za to? Nebo je to nuda jak TES online či Black desert? 

    • readyxx

      jako wow ...jinak nevim co je na tom zdarma nebo to nekdy  davali i za penize ..ale  koukam na steam a naposledy hrano  26.4. 2014 a odehrano 99 hodin...a to uz tehdy bylo free

    • Hidden

      To zalezi na vkusu kazdeho hobita. ;)

      Je to velmi rozsahle MMO, naslapane pribehy a questy, ale je spise klasickeho tradicniho stylu co se tyce mechanik  a  tak dale, v tomto se postupem casu moc nezmenilo (coz je pro nekoho plus, pro nekoho ne). Jestli te bavi Stredozem, uzijes si to. Jestli te nechava spise chladnym, pak tezko rict...

      • jindra.veliky

        Středozem mě baví, ale právě ten typ starých Mmorpg ne... hlavně ty úkoly zabij 30x tohle, zabij 10x toto...a pořád dokola

        • Hidden

          Jako jsou tam takove questy, ne ze ne, na druhou stranu zpravidla k nim dostanes i nejaky mensi ci vetsi pribeh, ktery i dobre zapada do lore. Obcas je to jen takova mistni epizodka, obcas se kolem toho vine zasadnejsi pribeh (a osobne treba povazuji pribeh kolem Amarthiel, ktery se tam tahnul pres spoustu questu jako jeden z nejlepsich, co nejen v MMO hrach byl). Obecne, nedela to dilu Tolkiena ostudu.  Kazdopadne za vyzkouseni krome downloadu a registrace nic nedas, takze proc nezkusit... :)

  • Kabutops

    nebylo ještě celkem nedávno lotro na steamu mezi f2p hrami s cca 2k lidmi hrajícími přes steam?

    • readyxx

      taky mam ten dojem

  • Coffin.Corner

    A kdybych se nakazil... závislostí na hře, poplatky jsou jaké?

    • Hidden

      Mesicne zadne, ale kupuji se primarne jednotlive regiony na odemceni (chodit muzes vsude, ale questy tam mit jinak nebudes). Ale dobra vec je ta, ze menu na nakup techto veci ziskavas i hranim (plneni deeds) a kdyz bys jo nechtel utratit ani korunu, da se to nagrindit. Alespon tedy doufam, ze to tak stale funguje, uz jsem tam nejaky ten patek nebyl. :)

      • Coffin.Corner

        Díky :)


      • A neni nahodou obsahem prave teto novinky, ze uz je zadarmo vse bez nutnosti odemykat?

        Protoze jinak F2P uz ma hra dlouho, tak by nedavalo smysl to uvadet jako nejakou novinku.

        • Ale jak je v článku uvedeno, jen do konce dubna. Takže je to v podstatě VIP zdarma na měsíc a kousek. :D A pak zas vše zpátky při starém.

      • Jj, já si takhle odemkl všechno. 😀 Chvíli to zabere, ale dá se to dát bez jediný koruny. 😀

        • To asi da, ale za poplatek je tam uplne vsechno...skill na jezdeni na koni si musis zaplatit,  mas omezeni na maximum penez (2zlate - LOL) kdyz si nekoupis za nejakych 400 tokenu neomezene, lootboxy tam najdes taky a potom nekonecne dalsi  a dalsi a dalsi omezeni....takze predstava, ze si tam nekdo v klidu hraje zadara a sem tam si odemkne nejakou vice mene nepodstatnou vec je uplne licha



          • Na skill na koně si vyděláš dřív než vůbec dojdeš k prodejci i bez snažení, to omezení na peníze je blbý, ale vyděláš si na něj jednou a máš ho zrušený pro všechny postavy, na zóny a instance se musí grindit nejdýl, ale prvních pár de taky vcelku rychle. A zbytek nejsou omezení, jsou to kosmetický věci a boostery navíc. A za ty se logicky platí. Ke hraní je vůbec nepotřebuješ. Stejně tak lootboxy (upřímně, snad ani z jednoho mi nepadlo něco co bych použil, kosmetický věci mě neberou). Navíc klíče k truhlám taky občas padaj z nepřátel. A nikdo neříká že se tam odemykaj jen nepodstatný věci, ty zóny jsou podstatný. Neni to pro každýho, je to grind, ale jen do určitýho bodu. Jakmile si zrušíš ten cap na prachy, odemkneš všechny rozšíření a rozšíříš si inventář, tak už tam neni žádný vyloženě svazující omezení.

            • no jeste ii ty Virtue a Trait sloty napriklad...jasne kazdy stoji jen 95, ale to je porad neco a clovek neznaly netusi, jestli se za rohem neskryva dalsi poplatek za nejakou zasadni vec

  • dworkin

    Před lety jsem vyzkoušel, Shire nadhernej, ale už to skoro nikdo nehrál a nedařilo se mi nikoho sehnat na skupinové questy. Bylo to vlastně docela strašidelny, potulovat se sám  krajem, dimenzovaným na kvanta lidí. Jak po nějaké epidemii.

    • Vogon

      Před pár lety se sjednotily servery do větších. Z evropských je nejpopulárnější Evernight a Laurelin, přičemž Evernight má přibližně dvojnásobek hráčů co Laurelin, který je ale RP.

      S low level instancemi taktéž nebývá problém, jenom člověk nesmí používat Dungeon Finder, který snad ani nefunguje, ale chat.

    • Coffin.Corner

      😂

  • celoush

    Zrovna nedávno jsem se chtěl zase vrátit, ale strašně dlouho se těch "milion" jednotlivých souborů/aktualizací stahovalo a pak to nakonec při spuštění vyhazovalo chybu ... nedal jsem to úplně s klidem :)

  • Hidden

    LOTRO muzu vrele doporucit. Sice hra nezestarla v nekterych ohledech uplne nejlepe, ale pokud ma nekdo rad Tolkiena a doposud nehral, je to i tak porad dobra prilezitost jak si uzit Stredozemi. Jinak Standing Stone je takovy prevleceny Turbine, pretransformovany kdyz WB dal od LOTRO ruce pryc, takze je v podstate porad v rukou puvodnich autoru. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit