Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Made in China shit...to snad každej musí vidět...kdo nevidět...chorej mozek
    • LIDL azijsky tyzden !
  • Sběratelka perfektní. Trailer an letadlo ve hře perfektní DOKUD nepromluví Sam. Ihned potom jsem to vypnul. Já jsem 101% Sam Fisher fanoušek a toto mi rve srdce i uši. Říkejte si co chcete, ale nad tímhle počinem nejde jen tak mávnout rukou a říct zvykej si. Tento díl nekoupím. Doufám ,že to udělá většina fanoušků a Ubisoft příště napraví své chyby. Btw mě nevadí že by to bylo třeba akčnější, ale musí tam být Ironside, pokud se má hlavní hrdina jmenovat Sam Fisher.
  • Kde to kuaa muzu koupit????
  • ňák nevěřim ze to fakt lítá..
    • walltar
      Samozřejmě že to lítá ... musíš to ale hodit z veliké výšky aby to mělo co nejdelší dráhu letu. Když to hodiíš ze země tak to uletí asi tak 2m.
  • já chci pouze to letadlo. hru si můžete nechat :D
  • Keyz
    Zajímavý posun.

    V minulosti byla u her často nějaká mapa pěkná krabice a možná jeden kvalitní předmět.Hlavně hra samotná byla často zajímavá.
    Dnes hodně krámu, mega krabice a plastové hovadiny které nejsou moc kvalitní.To kdyby měl někdo skladovat tak by potřeboval skladiště.
    - Kdyby tam byla znehodnocená pistole to bych klidně bral.To se dá vystavit,je to kvalitní a souvisí to s titulem.
    Anebo granát apod.
    Znehodnocené nestojí moc a hlavně se to za rok nerozpadne jak to letadlo.
    • Nutno podotknout, že obsáhlé manuály, příručky, mapy a občas nějaký ten bonus bývaly v minulosti součástí standardních edic her. Pak se to hromadně přesunulo z krabic do DVD obalů s manuály v PDF a později se zase vyrojity tyhle všemožné edice speciální, sběratelské, limitované.... Kdo chce kravinky a má dost peněz, ať si to užije. Pro ostatní stále zůstávají zůstávají obyčejné krabičky a pouhá hra, takže není třeba nadávat na to, že je to předražené.
  • to ako fakt edicia ac3 kde bola namiesto toho figurka ostatok cca to iste cena 60e toto 170e mozno menej aj ked pochybujem...akoze mi chcu nakecat ze to lietadlo ma hodnotu cez 100e?????? tomu este len vravim prestrelena cena nebolo to davno co jednen shop daval vrtulnik na dialkove k bf3 v cene 40e
    • ano byl to ten samy vrtulnik made in china co se za MC prodava za 250,-kc a to se vyplati *1*
  • Mato1987
    Krista boha, im načisto haraši v bedni, za toto dať bezmála 200 euro, sa zmagorili totálne, nielenže hra stále vyzerá otrasne ale zase na druhú stranu je ako stvorená pre casual publikum, a oni takéto nezmyselné edície vymýšlajú, kde sú tie časy keď pekne k zberateľskej edícii dodávali krásny velký artbook, nejaký model hlavnej postavy alebo tričko .... toto je otrasný gýč.
  • Redneck
    Už se nemůžu dočkat, až k těm hrám začnou přibalovat opravdový zbraně. To teprve bude pozdvižení!!

    Buy COD get RPG!!
  • Kdyby radši vydávali samotnou hru, ale pořádnou. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit