Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kkING

    Udelat film podle uspesne hry .... clovek by rekl, ze nejvetsi potencial by bylo udelat dalsi podobnou hru🙂

    • Derp_1337

      Vývojáři jsou optimisti a stále ještě věří, že onlinovka Star Wars The Old Republic bude mít comeback, a proto zatím neplánují vývoj další singleplayerovky KOTOR.

      Snad jednou změní názor...

  • Aby tu nepropukl hype, je to ve stejné fázi jako filmové Halo. Kdo pamatuje Hpody ta pochopí :D.

  • Pod vedením Disney to nedopadne dobře, Stará republika není paráda jen z principu, ale protože se na tom podíleli lidé jako Avellone, nebo Karpyshynn.....film nedopadne dobře, obvzlášt když scénář je od někoho kdo dělal Terminator: Genysis

    • Veskoslav

      Protože Rogue One dopadl blbě, že? Nebo Clone Wars seriál, že? Stále záleží, kdo to píše, točí a kdo tam bude hrát. A nic už nemůže být horší jak VIII díl Lesbických válek.

      • iSpirit

        TLJ jsem alespoň dokoukal, Rogue One bylo tak nudné, že jsem ani nevěděl, že je tam ta cool scéna s Vaderem, to jsem zjistil až z nějaké diskuze a koukl na to na youtube. Tak nevím, jestli je to podařené. 

    • SalemCZ

      Jaká byla Alita?

      • TheGGG
        Skvělá 
        • tomekbobek

          Tak to zkusím!

          • Derp_1337

            Taky můžu doporučit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit