Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Ozaj to nevypadá zle. Boj sice možná až moc akční, ale to by nakonec nemuselo až tak vadit. Zaujalo mě to.
    • Viktor_H
      Neboj se příteli, sice je to real-time, ale furt jsou za tím hráčem ovlivnitelné mechnaiky. Celkově mi to svým pojetím velmi připomíná Zaklínače 2.
  • Tuhle hru sleduji již delší dobu a z toho (mála) co jsem z ní zatím viděl jsem nabyl názoru, že by se mohlo jednat o velké překvapení tohoto roku a zároveň nejlepší letošní RPG hru (ač pravda zdá se že konkurence bude v roce 2013 slabá)...
  • mě se to zamlouvá :))
  • Libi se mi graficka stylizace, na samotne provedeni az tak nehraju..urcite zkusim ikdyz nemuzu rict ze takove souboje jsou primo oblibene
  • The_Nameless_One
    Tak potenciál Mars určitě má, těším se, jak to dopadne. A jelikož jsem RPG-pozitivní hráč, na grafice mi zase tolik nesejde (aspoň to půjde rozjet i na slabších strojích), hlavně záleží na příběhu, atmosféře a různých skillech. BTW ty reklamy ve videu jsou vážně OTRAVNÉ...
  • KIMCID
    No pejsci jsou sice jak z Predátorů ,ale to neva.Pokud to nedopadne jako Rage, mohlo by to být dobré.
    • N7N7
      Rage je dobrá hra.
      • KIMCID
        měla bejt dobrá výsledek je žalostnej
  • Aneb stupidne kutalejici se combat ala Witcher 2.
    • Když stupidně kutálející, tak jedině GW2 *1*
  • Malleth
    Rakopes
  • Kousek videa sem viděl, pak se to seklo... a pak zase.... a po třetím záseku už sem to raději vypnul. Luxusní přehrávač, jen co je pravda. Jinak hra nevypadá vůbec špatně, snad z toho vyleze kvalitni kousek.
  • kdyby se z toho stal takový zaklínač 1, bylo by to supr. Matně si vybavuju, že se k tomu vývojáři kdysi vyjadřovali jako inspiraci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit