Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kvuli tomuto komentu jsem si po x letech zalozil ucet, protoze ve vyctu platforem chybi xbox a dokonce je hra dostupna v ramci game passu...

    • Díky za upozornění.. Ušetřil jste mi 34€. 

  • Inquisitor

    Ten začátek mě trochu odradil. Už hodinu odmačkávám dialogy a ještě jsem si nezahrál:)

    • Děkuji za upozornění, mám gamepass, ale nebudu to ani instalovat. Nemám rád hry, kde se musí hodiny klikat a číst texty. A nejde jen o tu aušusovou grafiku, nevydžel jsem ani u technicky lepších her jako např. Disco Elysium. Pokud si budu chtít číst, vezmu si knížku, hry zapínám proto, abych hrál.

      • redicius

        Můžeš prosím nějak vysvětlit? Pochopil jsem, že to měl být velice slabý a hodně narychlo sepsaný vtip, ale i tak mi přijde hodně trapné a nedotažené, tak kdybys zkusil novej pokus? :) 

        Pokud je problém angličtina, tak samozřejmě rozumím, to by asi nikoho nebavilo. Navíc takový divný cizí jazyk, proč se to učit, že? ;)

        • Anglicky umím, dovolím si tvrdit, perfektně. Problémem je u mě spíše věk a čas, nedávno tady o tom byl i zajímavý článek. Prostě jsem ve fázi života, kdy chci hrát a ne číst, pokud už se dostanu na chvíli ke "hraní" her.

  • LessPh

    To taky znáte na games.cz? Předčili jste moje očekávání ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit