Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do Secret World jsem vkládal naděje ale je to šílená blbost jejíž hlavní nevýhoda je to že není vůbec zábavná a to je u hry docela problém. Lituju toho že jsem si tu blbost koupil jako bych se už nepoučil u Riftu, SWTOR......Starou dobrou klasiku WoW asi jen tak něco nepřekoná i když je to už 100x ohrané. Naštěstí GW2 přineslo svěží vítr.
  • Ted jsem se dival ze na steamu maji TSW ve sleve -50%, kdyby to chtel nekdo zkusit (za 25 euro). IMHO minimalne projit hlavni pribeh a vetsinu questu za to stoji, navic se to da zvladnout v predplacenem mesici.
  • Malleth
    Udělali konečně něco s těma soubojema aby byli aspoň trochu zábavný?
    • Myslis s tim jednim z nejzabavnejsich souboju v MMORPG hrach? Ne,nastesti s tim nic neudelali a nastesti ani nic neplanuji
      • Malleth
        Ne, myslim combat system co svým zpracováním připomíná výlet do pravěku. Špatný a několikrát recyklovaný animace (třeba tři různý skilly maj stejnou). Slabý hitreakce, nudný skilly a efekty jak z anarchy online.
        • muzes me ty skilly jmenovat? dekuji...
          jestli chces poradny hitreakce tak sup do gw2 tam si diskoteku uzijes.. :)
          • Malleth
            Názvy si nepamatuju, ale byly to jedny z prvních skillů s mečem.
            Moc nechápu co maj dobře zpracovaný reakce na zásahy společný s diskotékou.
          • Tak třeba červený utok katanou, modrý utok katanou a zelený utok katanou.
            • Malleth
              To je jak konce v Mass Effectu 3. Není to nová strategie EA jak ušetřit na assetech?
              "Jen změňte barvy. hráči budou myslet že je to jiný....."
  • Opět nic neříkající článek přes měsíc starý znovu zopakovaný, gratuluji, jen tak dál...
    • suhlas, z games.cz sa pomaly a isto stava viac klebetnicek o hernom zakulisi nez poriadna stranka o hrach nadupana recenziami.
  • F2P očividně každé hře nepomůže. Raději měsíční poplatky (i když třeba nižší částku), než 2 roky F2P a konec (jako u City of Heroes).

    A ještě k tomu za ty měsíční poplatky taky v TSW něco je (každý měsíc nový obsah). Bez nich by asi tak časté aktualizace nebyly.
  • TLJ3!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Bude, dle Ragnara by se na ní (nebo na ekvivalentu) už mělo pomalu pracovat.
  • schvalne na aky model presedla guild wars 2 ked zacnu ubudat hraci.
    • No vzhledem k tomu, že vývojáři potřebují peníze, tak asi rychle nachystají nějaký placený obsah a takovéhle datadisky budou vydávat třeba jednou za čtvrt roku. Nebo se zaměří jenom na financování z mikrotransakcí.

      Možností mají asi víc, ale pochybuju, že by se jim finančně vyplatilo vydávat nějaký výrazný obsah zdarma.
  • Bude muset....
    • ale zatim nemuze.. kuli lifetime..
  • Jsem fanda teto hry a vitam kazdou novinku o ni. Ale tohle mi prijde jako zbytecny clanek. Jako by jste v redakci cekali az bude TSW F2P(a ze jednou bude tusi i ti nejzarytejsi fandove uz od vydani hry) a pak jste mohli rict-My vam to rikali!
    A co autor mysli tim,ze se hraci nepredvedli,to vazne netusim.
    • ales.smutny
      Ano, přesně tak, v redakci čekáme až TSW přejde na free-to-play, zvláště já, a proto píši takovéto články...který jste zjevně ani nečetl, protože u mne je realita úplně opačná.

      I když věty jako "originální a zábavná urban fantasy", "Funcom už před vydáním střízlivě řekl, že časem všichni přejdou na free-to-play" či "nyní se snaží uspět s něčím inovativním, originálním, novým" potvrzují mou skrytou, malichernou nenávist vůči téhle hře a jejímu subscription modelu...kterou jsem pár týdnů rád hrál a skvěle se bavil.

      Obávám se, že toho netušíte mnohem víc, ale bude to jen tím, že to chce přestat vidět rudě a přečíst těch pár odstavců v klidu :)
      • Ja jsem v klidu a muj post taky neni nijak agresivni. Jen vyjadruji sve pocity z clanku,ktery jsem samozrejme cetl.
        O moznem prechodu na F2P jste psali uz nejmene dvakrat. Takze se jen opakuji-prijde mi to jako zbytecny clanek.
        Na druhou stranu doufam ze s psanim o TSW neprestanete. Tenhle clanek se mozna (podle me) nepovedl,ale jinak si kazde novinky o teto hre cenim.
        • ales.smutny
          Agresivni neni, jen naprosto neomluvitelne a urazlive predjima hlouposti.

          Co se tyce prechodu na F2P, je to samozrejme po zmenach v poslednich tydnech aktualni a celkem dulezite. A ted, ne pred mesicem za zcela jinych okolnosti. Clanek to zbytecny neni, uz jen proto, ze po propousteni se Funcom nikdy nevyjadril jasne, zda model zmeni ci jestli to planuje v dohledne dobe. Tim spise, ze je tuna cerstvych proroku. Mimochodem o F2P strance jsme psali v cervenci naposledy, davno pred prusvihovymi vysledky. Pokud vyznam tohoto prohlaseni v soucasnem kontextu stavu hry nechapete...s tim uz nic nenadelam.
          • Nechci se hadat. Ja deni kolem TSW sleduji,proto vim ze na forech nesmysl o F2P (v dohledne dobe) vyvraceli nekolikrat a zcela jasne. Samozrejme nahodny navstevnik to mohl lehce prehlednout. A vyjadreni FUNCOMU o F2P pisete naposledy v clanku z 18.9. To jen pro upresneni:)
            A ano priznavam,tu treti vetu v mem postu jsem si mohl odpustit
            Nechme to uz byt,uzivejme si hru. Blizi se Halloweensky event *2*
            • ales.smutny
              Amen :) prejme si hodne bizarnich potvor i postav :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit