Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jinak je to stejne divný odkdy dane urcuje starosta a poptavka se dneska stejne urcuje globalne a ne na urovni nejakeho regionu tak jakapak simulace...
  • Nemám až takovej problém s tím, že chtějí mít hru pořád on-line, aby jim to lidi nekradli. Prostě si to kvůli tomuhle opruzu nekoupím, ale vadí mi, že lidem lžou a ještě z toho dělají revoluční herní prvek.
  • me by spíš zajímalo proč hra ktera byla navrhnuta pro hraní online ješte porad nema spustene vyhledávaní her. Chápu že nezvládli nával po spuštení ale už je to kolik 2-3 týdny?
  • Opravdu si nemyslím,že pokud mluvíme o novém SimCity ,je jejvětší problém ,který by se měl řešit právě nutnost online připojení, to je jen taková třešnička na dortu,která ze začátku upozadila zásadní nedostatky hry samotné...
  • To sou zase kecy ... ze mu ty slinty nezaskocily az do krku ... kdyby chteli umoznit kooperaci, tak to mohli udelat jako se to dela uz desitky let = kdo chce, at si hraje sam, kdo chce, muze hrat online. Tohle naprosto jasne ukazuje na zcela umyslny vynucovani online pripojeni prave a jen kvuli DRM.
  • Tak jestli to nejsou jenom kecy tak do par tydnu vydaji patch ktery z toho udela offline hru!
  • Eh no nechci nic říkat, ale tohle jsou problémy, které rozhodně nezáleží na tom jestli hra je online nebo ne, tohle jsou problémy toho že to bylo špatně otestováno a to může být i offline hra a ani nemusí být inovativní. Nemůže za to to, že chtěli přijít s něčím novým, ale může za to jejich laxnost a to že nejspíše spěchali na release. To kdyby to bylo offline by určitě ničemu nepomohlo a nám by se akorát dostal do ruky rozbitý offline mod.
    • to měla být reakce na Xorxoxe
  • DRM me netrapi, spis me stve, ze vsechny mesta jsou po chvili ctverce... potrebujeme vetsi mapy a to razantne
  • yuri337
    Myslím, že hráči nechtěli " masivně multiplayerový zážitek". Chtěli si v den vydání zahrát pokračování své oblíbené série. Jestli za to může nenažrané EA nebo naivní Maxis, už nás přece nemusí zajímat.
    Myslel jsem si, že se po Diablu3 už všichni vydavatelé poučili, zřejmě ne. Prostě cokoliv s DRM srackou nekupovat.
    • Ja myslim, ze jo. Ukazuje to, ze ne vsechno se da odbyt chudak vyvojar jen delal to, co mu kravataci z EA naridili.
      No a pokud si nebudes kupovat nic s DRM, tak ti zbyde tak akorat gog.com I takovy Steam je vlastne DRM.
      Ja bych tudiz zmenil tvoji frazi a ja si nebudu kupovat zadnou SP hru, co mne nuti byt neustale online.
      • Taky na steamu "nakupuju" prakticky vyhradne f2p mmo ;D, a co se tyce zbytku, i kdyz mam zcela legalni kopii, dycinky si porizuju crack. Vazne nemam zajem aby nekde nekdo sledoval, od kdy do kdy hraju a vyvozoval z toho kdy sem se sel vy.rat.
        • Hanzales
          Máš strach, že by ti na záchod poslali nějaký spam? :)
          • vlastik.plaminek
            Pokud by ho posílali na papíře, tak proti tomu nic nemám, hned by se našlol uplatnění.
  • No já jsem docela zvědavej co se děje kolem The Sims 4,jestli kncept MMO masivně hážou do koše nebo tohle budou prosazovat dál. Problém týhle hry je právě The Sims,kdy Maxis chtěl uspokojit jak fanoušky téhle série tak starých Simcity,nedopadlo to dle mne tak tragicky jak někteří píší, pořád si to čas od času zapnu,ale to tření konceptů ve výsledku plně neuspokojí nikoho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit