Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevi nahodou nekdo jestli staci hru koupit a hrat nebo jestli tam sou mesicni poplatky???
  • byl jsem v testu.. a je to solidni.. jeste jeden typek z nasi "komunity" se dostal do ClosedBety a je tam kazdej den a uz je pomerne daleko.. odobne kdyz porovnam veci z posledni doby co jsou ala fps takze Planetside2, Firefall atd.. tak toto me zaujalo nejvice.. zpracovanim me to hrozne pripomina FallenEarth i kdyz to s ni ma spolecnou snad jen 4kolku v tutorialu :) kazdopadne nektere mechanizmy napr zapnuti se do TDM primo v hernim svete (fazovani nebo instance chceteli) neni spatny trik.. no je videt, ze engine uz pohani Rift .. ale to uz asi patri k NDA co? :P
  • Grandhalf
    tyvole zubatý megakraby , to je podobně debilní jak v prometheovi chobotnicovej vetřelec ... *13*
  • no že smrdí mad maxem na sto honů se mi zdá dost mimo posazené, ale nebudu autorovi brát jeho názor...
    nechme se překvapit :)
  • Hra mne nezajímá , ale seriál ... no pokud tam nebudou takoví CGI kulišáčci jako ve videu , tak by to snad mohlo několik sérií udělat .
  • Mno diky NDA jak uz tu psal "kolega" musim mlcet.........je ale naco se tesit.....
  • dneska zase super TEST od 12 večer do 5 rano ....ooo jaký to super čas zase.
  • life28
    S tým ovplyvňovaním seriálu to bude pravdepodobne predpripravené - dve časti s iným priebehom udalostí sú natočené dopredu a podľa vývoja v hre sa rozhodne, ktorá varianta sa odvysiela. Príprava dvoch variánt by tak mala byť hotová.
    • martyEF
      no pokud to tak je tak to musí být docela finančně a časově náročné, pokud to nebude mít nějakou extra velkou sledovanost tak se obávám že po první sérii to syfy zabalí *7*
  • Nejmenovaný kamarád říkal, že je to docela fajn, nečekal nic extra, byl překvapený, akorát ty vedlejší úkoly jsou všechny stejné, někde něco zapnout a pobít potvory okolo

    já osobně jsem zvědavý na seriál, nevypadá vůbec špatně jak herecky tak efektně, když vynechají rodinný blbosti ala Terra Nova a syfy seriál nezruší po první řadě, budu rád (samozřejmě to nesmí být úplná sra.ka)
  • Už byl jeden test. A dva stress testy se mi zdá. Ale je tam NDA, se mi zdá. Takže musím pššššššt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit