Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz

    Super, další příležitost jak to zmrvit. Ještě že jsou knihy a hry.

    (hrozně rád se nechám překvapit, ale na základě první sezóny mám v netflix scénáristy velmi nízkou důvěru)

    • Jack1947

      Jako nefanoušek knih a her jsem byl docela spokojený a úplně zmrvené to nebylo určitě, jestli jsou to nářky že nějaký... někdo byl černoch tak to je dost od věci. Trish a Ciri podle mě dost ušli.

      • Paul_cz

        Kdyby to bylo kvalitně napsaný, tak by nějaký černý elfy nikdo neřešil, ale bohužel, černí elfové a brooklynské dryády byly maličkost oproti tomu jak neumětelsky vykuchali děj.

      • Jo...trpaslici liliputi, zlaty drak jak z filmu Uwe Bolla, totalne posahana magie, bitva desetitisicovych armad jako traparna z detskeho tabora, casto bezduvodne prekopany dej, hnusne zbroje, cerna dryada...asi 3 dily byly ok a mozna dalsi 2 pouzitelne. Zbytek totalni hruza.

        • Jack1947

          Ach ty zbroje day one proplem. Takhle podle mě to mohli znásilnit mnohem víc beru to tak že to dopadlo ještě dobře docela.

          • Víc? Jak víc? Jako že by  černé dryády pobíhaly za palisádou s pochodněma? Kdyby se to nejmenovalo Zaklínač, řeknu že je to jen další průměrná splácanina, jejíž jediný cíl je prvoplánově  šokovat nahotou a nesmyslně brutálním násilím.

            • Jack1947

              Toho násilí tam zas tolik nebylo aby šokovali a Sex ano zase na druhou stranu to věrné originálu bylo, pro mě jediná výtka že některé epizody byli moc zdlouhavé. Ono 8x1hodina je docela dost. Na to kolik se toho tam nedělo, kdyby se to jmenovalo jinak Byl by tam i Geralt z Rivie ? 😀 to si nemyslím 😉

              Jinak jasně snaží se vydělat ale soudě dle úspěchu povedlo se. Prostě defakto to samé jako s Hobbitem, pro neznalce knih to šlo dobře celkem.

  • Jack1947

    Více zaklínače dobře hlavně když tam bude i více akce🙂

    • Sierra117

      Protože zaklínač je hodně o akci co ? :)

      • Jack1947

        Tak kdyby byla dobře udělaná nebyla by od věci, navíc je to spin off takže kdoví bitva na konci první řady ukázala že akce možná je.


        • Bitva na konci ? Ty skupinky postavajicich neherecu ? Proc to tam davali, kdyz nemeli prachy ? Te bitvy se melo ucastnit asi 100k vojaku a nejakych 30k jich tam melo zahynout. 

          • Jack1947

            Já to beru jako že si to schovávají do další série.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit