Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spravne ma byt: Serious Sam SE (The Second Encounter) HD se dočká DLC a free-to-play multiplayeru. Serious Sam SE patri pod prvy diel Firs Encounter + Second Encounter.
    • tak ted jsem se v tom uz uplne ztratil :D
  • Ach bože, ten článek psal opravdu odborník...
  • Technická: Serious Sam 2 =/= Serious Sam The Second Encounter, ten nadpis je tak dost matoucí.
    • Jj taky na to koukam a chvilku netusim, co se deje. Dvojku jsem hral kdysi demo, musim ho prikoupit k HD remakum :)
      • Taky jsem myslel ze bude remake me oblibene dvojky a ono je rec o second ecouter...
  • kubi-wan
    Ten HD remake jsem zkoušel... a pak jsem se vrátil zpátky k originálu. Ono to HD bylo bůhvíproč hrozně graficky náročný (jinak většinou nemám problém s plynulostí u novějších a hypoteticky tedy náročnějších her). Radši si to dám v původním balení tak, jak by to mělo vypadat. S tim, že mám hezky plynulou hratelnost.
    To je podobný jak u HD "remaku" MDK2, kde se mi nelíbilo, že tvúrci jen do toho starýho enginu přidali hafo efektů, změnili modely postav (a to ještě ne všech), z nichž hlavní hrdinové (až na robo-psa Maxe) prostě vypadali líp v původní verzi.
  • Je to pecka
  • Mechwarrior_bw
    je dobré, že sa o najlepší diel série tak starajú ... asi vedia prečo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit