Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lets go bowling,už se těšim ;)
  • Rocket roll!!! Uz aby to tu bolo :)
  • jo tak na to se tesim,predchozi dily byly paradni a doufam ze trojka se ponese v podobnem duchu,kde se ta hra nebere vubec vazne,mraky nepratel s IQ jednoho ucitele telocviku :-D ,silena monstra a neustala akce :-D

    bezhlavy sebevrazedni utocnici a ten jejich postupne se zesilujici rev jak se blizi jsou stejne nej :-D
  • urcite je to inteligentnejsie ako nove cod...
    • rozhodne inteligentnejšie ako rôzni zadubení ohovárači iných hier
  • Pfff SS je skvělá řežba ale má to šanci na dnešním trhu kde sou rádoby inteligentní hry?
    • praveze v zaplave vsech tech radoby drsnych FPS co se berou neskutecne vazne je tohle prijemna zmena.Otazka je ,jak se na to budou tvarit hraci co zerou COD apod,prece jen podle prodeju COD je hracu ,kteri na takovych instatnich fps ujizdi, opravdu hodne :-D
    • Podívej se na CoD, ta hra je nudná tupá střílečka, která nemá ani špetku humoru a prodává se jako šílená. Osobně doufám, že jsem jim třetí díl povede, protože předchcůdci jsou skvělé hry.
      • Jenže COD má uber cool hollywoodskou atmosféru z který pubertáci vlhnou.
        • Já nevím, proč se do CoD furt někdo naváží, nikdo vás nenutí to hrát.
        • no nenazval bych se puberťáke, ale MW a MW 2 (sic jediné ze série) se mi hodně líbili - hlavně pak multiplayer, ale SS je klasika, která v mém srdci nahradila ztraceného Duke Nukema :D
          COOP farka jak cyp
          • Co všichni do všech témat o střílečkach píšou o CoD, když už je to jen simulátor klikání na postavy a mačkání písmenka f. Hra ve které navás nabíhají týpci s bombama místo hlav, to je pořádná střílečka!(a už fakt neřešte ten Kalec, je to otravnější, než mouchy v létě)
  • Jedna z nejočekávanějších her pro mě předchozí díly jsou supr

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit