Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s r a c ky ktore podporuju v preklade cesi, alebo skor tí vyssie postaveny cesi, ale ze by prelozili nejaku domacu scenu to nie oni sa potrebuju ukazat emerike.
  • MickeyMutant
    The Kingdoms of Anteria, a new PC online action RPG building strategy game with a shopping cart button!

    "Zaslechneme-li takové tóny, můžeme je označit jen jedním jménem. Salieri! Totiž Ubisoft!"
  • Nechápem prečo treba zase mixovať žánre. Ešte z toho mohli urobiť FPS moba RPG stratégiu s prvkami automobilových závodov. A zase do všetkého pchať tie nútené online multiplayerové prvky. Chcete si zahrať túto hru, ale nemáte po roku 3 ľudí, ktorí to s vami budú hrať? Tak ne nám ľúto. Vždy, keď počujem pri nejakej známej hernej sérii, že nový diel bude evolučný/revolučný, tak sa mi otvára nožík vo vrecku!!! R . I. P. Settlers *13*
    • Colby.Sawyer
      Ano otravný multiplayer a míchání žánru jasnej recept na nejhorší Settlers vůbec. Doufám že to pude hrát i bez multiplayeru.
  • hlavně to tlačítko "SHOP" v menu které bude nejspíš znamenat? Chybí vám dřevo? Balíček se dřevem jen za 4.99€!
    • prudislav
      což bude znamenat návrat online UbiDRM
  • Uz chybi jen Transport tycoon 2 jako leteckej simulator s prvky RPG :(((
  • To je banda debilů. To tu sérii radši měli nechat spát.
  • tendle rok bude urodnej...tolik podelanejch franchise pohromade jsem jeste nevidel,kvalitni znacky potapeji timhle experimentovanim a nakonec tu budou prodavat je asasin creed 15,fifa 15...jo aha,fifa 15 uz je,tak treba 28...watch dogs 7,battlefield 12,CoD 54...
  • Návod jak zničit značku. Jako kdyby tady těch RPG her bylo málo. Nechápu tu logiku.
  • A já si myslel že doba podobných žánrových mixu a divných kočkopsů už je dlouho za námi. Kdyby radsi udělali reboot celé série a udělali s toho ryzí propracovanou budovatelskou strategii.
    • reboot už byl: Settlers II: 10th Anniversary
      • A byli skvělí. Jenže to je reboot jenom Settlers II, ne celé série. Mi se nejvíc líbili Settlers III a IV- pohádková hudba, nádherná grafika a i když se trochu věcí změnilo, stejně to na mě působilo největším kouzlem (hlavně trojka).
  • prostě stejnej sranec, jako 7.. Kdo je "odkojenej" nejlepším dílem - Settlers2:GOLD, nemůže tohle vůbec pochopit.. proč neudělaj ryzí strategii a cpou do toho všechny tyhle hlouposti? Chybí ještě tlačítko na sdílení na FB *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit