Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=g5uUwYGxwYs

    a jak to začalo. Trailery byly na hitmana vždycky příšerný. Taky se bojim, že už se kvalitou dvojce nepřiblíží...i když Blood money nebyl vůbec špatnej a jednička taky pobaví i dnes.
  • Hitman ma jeden problem. Druhy dil byl natolik dobry, ze se zadnemu dalsimu nepodarilo k nemu priblizit aspon na dohled z dalekohledu. Bohuzel si nastavili latku moc vysoko, a kdyz vidim smer jakym to ted jde, uz se jim ji nikdy nepodari prekonat. Sem vic zvedavy na Thiefa.
    • Je pravda, že dvojka byla suprova... ale nektere mise z prvniho jsou neprekonatelne, ale zabugovana hra, takze Hitman 3 taky super. Aji 4 dil ma mnoho do sebe. Rekl bych, ze je to nejstalejsi serie co se hratelnosti tyce... takze jsem zvedav, jestli to timhle dilem poradne utnou ale NFS styl ;-)
      • Sakra, kdyz jsem nalitej, nemel bych psat... nema to hlavu, ani patu ;-).
  • Tento trailer obsahuje podphrahovu manipulaciu. Mozog nema firewall, dajte si pozor.
  • N7N7
    Tak tento traihler se mi vůbec nelíbil, dokonce by se dalo říci, že je to možná i vůbec nejhorší traihler mého života. Na hru se ale velmi těším, jelikož simulátory tohoto typu mě zajímají a baví. Nezbívá než doufat, že finišová verze hry bude zábavnější než tento nudný traihler.
    • To ani tak neni trailer na hru ale skôr len zoznamenie sa s Dianou, inymi slovami dalšie nudne Making Of aj ked tu sa aspon niečo o tej postave skutočne dozvieme..
  • Na h...., psst ale nikomu to neříkej, oni by nedostali žádné love:).
  • Ja teda neviem, ale nejako ma celý nový Hitman prestal zaujímať, čo sa mi pri žiadnom dieli ešte nestalo. Hlavne jak pokazia tu atmosféru starých Hitmanov, tak si vykopú vlastný hrob pretože inak z toho bude obyčajná bečková strielačka. Inak k tomuto videu - Diana má fakt divné priezvisko. A tá hudba nuda !!! Kde je Jasper Kyd, ktorý ma vždy donútil stiahnút si OST do iPoda.
  • BoB.2
    Na co je vlastně ta reklama před každým videem vždycky to odkliknu a ještě jsem se nepodíval ani jednou do konce? *5*
    • Já jsem žádnou reklamu nikdy nemel. *13*
      • Chudáku! *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit