Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JSEM ZAMILOVANÁ *14* *14* *14* *14* *14*
  • CHODIM HODNĚ NA WC *11* *11* *11*
  • JSEM MAGOR!!!!! *16* *16*
  • měl jsem radši trigeny než magory.
  • Pekna hra, skoda tech grafickych nedodelku. Na jednu stranu vidim podivne vybuchujici miny ve vode, ktera se jak kapalina ani trochu nechova, (aspon ne vizualne) no na druhou stranu vidim krasne vyspulenou, zenskou zadnici. A ze takove mam rad. :-) Omacka kolem strileni a psychousi, kam se v dzungli podivas. Urcite to bude zajimavy, ale stejne mam malinko dojem, ze to bude postradat toho herniho ducha, ktery bude naseptavat "jeste tohle a tohle, a muzes jit spat". Jak to bylo v Far Cry 2. A ze se mi ta hra libila... jen byla hodne rychle stereotipni a bezducha. (+ plameny krasne udelane, ale paradoxne svetlo nevyzarovali zadne :-) ) Mozna se pletu, ale ja sem zatim videl hodne skriptu, (filmecku) ktere jsou fajn, ale minimalni interaktivitu. (treba i logicke reseni problemu) Ano, je to FLS, (=jatka) ale prece jen, tam neni nic noveho. Snad se pletu.
  • Čím víc psychopatů tim líp. Jen doufám že mezi nima v rámci příběhu proběhne i nějaký ten ostrý rozhovor a nebudou to jen panďuláci čekající až je někdo zabije
  • hra vypadá výtečně jenom mě mrzí že to není survival.
  • Zda se me to, nebo si konecne nekdo vsiml vsech narku od ctenaru a ten "super" prehravac uz je pryc?

    Jestli je to tak tak diky redakce! :)
  • oktavius66
    Je to krásné, ale měl bych menší výtku, která se netýká hratelnosti. To jak běží přes to pole s minami tak se mi to zdá jako nereálná blbost... Když běží tak se zdá jako by neběželi ve vodě ale na vodě a ještě když stoupne na minu tak má se mu aspon utrhnout noha nebo něco a ne jako že to bouchne a vyletí jako z gumy... To je škoda, ale vypadá to krásně. O koupii nepochybuji. *3*
  • Wait a minute.... proč je v tom traileru napsaný, že to bude dostupný až 4. prosince??? *8* *8* *8*
    • V evropě prý 30.11 v USA 4.12 tak proto.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit