Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pichpe

    Ale to téma. To mě fakt mrzí. Nemůžu si pomoct, ale já nesnáším piráty a zombíky (ještě že tam nejsou nemrtví piráti). Tak třeba se časem nechám zviklat, ale ten vnitřní odpor je u mě až ďábelský 🤣.

  • Včera som vyskúšal prvé misie.

    Mapy sú parádne.Doteraz hrávam shadow tactic aj desperados 3, a toto je parádne rozšírenie v rámci tématiky.

    Akurát prvá misia mi prišla aj na najvyššej obtiažnosti príliš ľahká, resp. postava mi prišla strašne OP. Dúfam že to bude náročnejšie, aj minulé hry mali prvé mise ľahšie, asi aby neodradili

    .Škoda tej chýbajucej krabicovky, dúfam že časom aspoň nejaká limitka bude, keby aj nie priamo od vydavatela, ale cez limited run a podobne..

    Ešte by som v recenzii spomenul, že ovládanie cez gamepad je rovnako, ako pri predošlých hrách, výborné. Pre mňa lepšie ako na klávesnici. No a na gauči na veľkej tv to je iná atmoška.

    A k znovuhrateľnosti, naopak, práve sa k týmto hrám fanúšikovia vracajú, pretože hrať to s inou postavou, na inú výzvu je niečo celkom iné a znovuhrateľnosť je parádna.

    • LessPh

      Nebude nic, Mimimi končí! Sakra!

  • TheSuffering

    Tak po 35 hodinách (ještě nemám dohráno a zbývá mi oživit Teresu a jednu tajnou postavu Virgilia) mám pár výtek. Pinkus je naprosto zbytečná postava 😛 a pak ještě opakování misí. Jednou jdu na ostrov pro perlu, abych vzápětí šel na ten samý ostrov pro soul energy. Aby toho nebylo málo, klidně vás na ten stejný ostrov pošlou ještě minimálně jednou s úkolem pro člena posádky, takže celkový počet misí 32 zní pěkně pouze na papíře. Tréninkové mise jsou podle mě také zbytečné a to běhání po lodi kvůli questům mě nebaví vůbec. Vše je nádherně udělané, ale tohle prostě jen zdržuje od hraní. To raději měli udělat víc ostrovů.

    • LessPh

      Mimimi studio končí...

    • LessPh

      Skoncil jsem po druhy vete a heavy spoilerech.. upozorneni by priste bylo fajn🙁

  • Ja furt nevim. Desperados 3 radim hodne vysoko, do TOP her. Ale to prostredi a svet me tady dost odrazuje.

    • LessPh

      Je to tak no... mam to stejne + gameplay v SG mi neprijde tak plynula jako v D3..

  • LessPh

    Jestli chcete usetrit a dat mimimi extra peníze, tak to kupte na oficialni strance SG... ted jsem platil 771 CZK... odpadne taky 30% vypalny steamu..

    • Derp_1337
       Tak na obchodě Fanatical se to prodává za 30€ (cca 720kč) a když zadáš ještě slevový kupón " FANATICAL17 ", tak to je ještě levnější, cca 620kč. Takže to mají ještě levněji než na oficiální stránce. 😀
      • LessPh

        Cenu, kterou jsem zaplatil povazuji za fer vuci vyvojarum... takze ja jsem spokojenej... navic mi prijde, ze se SG moc neprodava.. takze o to vic jsem rad, ze jsem aspon neco navic prispel...

        • TheSuffering

          V podstatě bych za to dal klidně i těch běžných 60 EUR, kdyby na to přišlo. Jj, vypadá to, že zatím nemají příliš úspěch a to jsem si myslel, že fanoušci Pirátů z Karibiku to třeba zachrání.😀 Ale ono je to tématem mnoha diskuzí, že nepříliš dobře zvolili čas vydání. Bohužel Baldur's Gate a za dva týdny Starfield. A já znám z okolí spoustu lidí, kteří prostě ročně za "plnou" cenu koupí 1-2 tituly max. Navíc se přiznám, že mou srdcovkou stále zůstává Shadow Tactics.

          • LessPh

            Presne, to nacasovani vydani proste nemohlo byt horsi. Tak snad je to nepolozi.. byla by to velka skoda, protoze jejich hry maji fakt super hratelnost. Docetl jsem tvuj komentar nahore a souhlasim s tebou (zatim po 5 odehranych hodinach), navic po 5ti ostrovech mi vsichny pripadaji naprosto stejne... neni tam variabilita a vypada to vsechno stejne... No pro me Desperados 3 zustava na spici 10/10.. SG (8/10) a ST (8/10).. zasazeni v Japonsku me neoslovilo a Aikos Choice me vylozene nastvalo.. 

            • palcov

              Pri cteni slova SG... napadlo me kde by mohlo byt super zasazeni dalsiho dilu :)))

              • LessPh

                Reakce na příspěvek:

                Jen to ne😂

              • Reakce na příspěvek:

                Hmm... To by ani nemuselo mít až tak drahou licenci jako jiné známé světy. A pro tenhle herní žánr by se to hodilo dobře.

  • Stephano

    Až si dám Jagged Alliance 3, Gambit bude další. Obě předchozí hry byly úžasné. Jsem zvědavý, které období zvolí autoři příště. Pokud tedy zůstanou u tohoto žánru. :)

    • J.V.Stalin

      Žádný...

    • Derp_1337

      Třeba nějaký Warhammer by byl fajn 😉

    • TheSuffering

      Stále doufám, že na nás jednou vyplivnou předělané Commandos.

      • War Mongrels je naprosto špičový nástupce Commandos - poslední verze aktualizovaná je pecka! grafika, zvuky (hlavně ty hlasy, nářky) po přiblížení kamery..

      • LessPh

        Yop, ja taky.. to by bylo super, ale Desperados IV bych se taky vubec nebranil😊

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit