Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • potrebovala bych tuto hru sehnat, poradte nekdo kde??? dekuju
  • Česká videorecenze http://www.youtube.com/watch?v=2nwqTYV2P_g
  • Otázka k těm co hrají, vyplatí se to, když už mám jedničku, kterou jsem sice prošel a bavila mě, ale znova už bych to nehrál?
    • Určitě ... ne tak kuli kampani ale hlavně ten Survival je fakt zábavnej
      • Uz jsi dojel pres 30tou vlnu? :)
    • Lawliet
      soudě podle toho cos psal tak né
  • michaliuz18
    velmi super hra :) a hlavne tazka
  • Taky už jsem koupil na steam a služná řež, ale nedoporučuji hráčům se slabými nervy. Hodně na šikovnost. A je pravda, že na ovládání si člověk fakt musí hodně zvyknout.
  • Tak me tuhle hru naprosto znechutilo priserny ovladani...je to skoda protoze jinak je to hodne zabavny...
    • To tak vypadá na začátku ale věř mi že když si to osvojíš tak se naučít dělat tím ovládáním neskutečný věci. Já myslím že je to bezva.
    • diky za radu, je nejaka moznost zapojit primo Xboxackej gamepad nebo je potreba pc verze?
      • Ringwraith
        Myslíš když X360 ovladač do PC? Ne, není potřeba PC verze, je to pořád stejnej ovladač.

        Ale pozor na jednu věc!
        Drátovou verzi ovladače stačí prostě strčit do USB a funguje.
        K bezdrátové potřebuješ takovou krabičku navíc. Někdy se prodává rovnou přibalená, někdy si ji musíš přikoupit.
        Jedná se o: http://www.amazon.com/Xbox-360-Wireless-Gaming-Receiver-Windows/dp/B000HZFCT2

        Takže kdyby jsi chtěl bezdrátovou verzi ovladače, tak se ujisti, že tam je i tahle blbůstka, nebo ji přikup.

        A samozřejmě dohromady s blbůstkou vyjde bezdrátová verze dráž než jen drátová.
      • bobsh
        U drátovýho stačí uplně ten samej co se prodává k xboxu, jenom zapojíš a hraješ. U bezdrátovýho je potřeba přikoupit ještě nějakej přijímač, to ti určitě někdo poradí (s wireless nemam zkušenost)
    • BoB.2
      Kup si Microsofťáckej Gamepad ušetříš si spoustu nervů *5*
      • Jojo, taky už o něm uvažuju.
        • Je fakt dobrý, moc doporučuju... Mám wireless verzi a nemůžu si ji vynachválit. *4*
          • Ringwraith
            Já mám drátovej a taky 100% spokojenost.
  • Odulin
    Hraju asi třetí den a je to výborná arkáda. Na Hard nekompromisní obtížnost, ale i zábava. Takhle si představuju moderní automatovku.
  • OMG sice se u hry po 3 hodinách vstekání už celkem dobře bavím, pane bože PROČ U PC VERZE TAM FURT SVÍTÍ "press X / Y" ??? ježišimarja vždyť tohle je PC a ne nějaká přitroublá krabička připojená k TV!

    kámen úrazu - ovládání, chybějící COOP v singlu (!!!) a konzolovost

    Recenzi jsem nečetl, ale objektivně - 8 za co? za zmršené ovládání a to že chybí kooperace v singlu (dnešní standard), to je krapet moc bodů ne? Hra dobrá, hezky se na to kouká, ale 8 rozhodně (a bohužel) NE!
    • smejki
      "Person's sanity is inversely proportional to the number of exclamation marks they use."
    • Jasně, je to jako bys měl diamant a někdo ti ho pokypal hownem... jasně umyješ ho, ale bude smrdět *3*
    • To, že to neumíš hrát je tvůj problém a to, že ve většině dnešních her je v kampani COOP (ikdyž mě zrovna nenapadá žádná taková hra), tak to ještě neznamená, že je to nějaké pravidlo. A k tomu, že na tebe místo pressSPACE a E svítí Y/X se ani nevyjadřovat *15*
    • BoB.2
      Kup si Microsofťáckej Gamepad ušetříš si spoustu nervů *15*
      • 7 konzolistům se nelíbí můj názor, že PC verze má být optimalizována pro PC *15*
        njn, chci asi "moc"
    • * měl jsem na mysli pochopitelně chybějící coop v kampani
  • BoB.2
    Kur*vsky těžké kur*vsky dobré. *5*
  • karliczekk: No teda srovnávat COD se Shank je úchylnost.
    To můžeš rovnou tvrdit že Skyrim je vylepšený Battlefield =)
    (Mám rád obě hry)
    • měl jsem na mysli spíš stálý stereotyp, pouze z boku, ale tak chápu že to je holt asi takový styl a proto mě to nezaujalo. Jako odreagovačka to nemusí být špatný, bohužel každý se s tim nestotožní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit