Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Změna dabéra hlavní postavy mi prostě pořád nesedí. Doufám, že k tomu mají nějaký pádný důvod.
  • no jeste ze mi tahle modni vlna okolo tech vsech ,,novych,, Holmesu vicemene uspesne unika. A.C. Doyle musi rotovat v hrobe.
  • Tak snad mu to vyjde, držím mu všechny palce! *4*
  • Je to Moriarty ho dcera z Testament of Sherlock Holmes
    • Tak to bude asi pěkná rošťanda *4*
  • Jack1947
    Tak to je zajimavý, já myslel že takovej uzavřený intelektuál byl spíš samotář. On měl i dceru hmm... ( i když ve hře noo).
    • Krescz
      z toho traileru jde poznat, že to není jeho biologická dcera...zřejmě se ji ujal když zabil jeji rodiče?
      • Jack1947
        Jo tak to potom jo, já to věděl prostě lidi (podivíni) Holmes nemají nějaké vztahy - nicméně adoptovat by ji mohl.
        • Holmes je ve skutečnosti homosexuál. Proč myslíš, že žije jenom s Watsonem?
          • Jack1947
            Takto většina vědců a různě významnejch lidí bylo no.
          • Nechutný jak se všude cpou homosexualové. Nic proti nim nemám, ale na duhu se nedá kouknout aniž bych na ně pomyslel a navíc ty kecy co se týče sherlocka a holmese až se mi chce blít.
            • Chudák tudydudy. Nakonec jeho frustrace ze skryté homosexuality skončí tak, že se nějakému nebožákovi zuřivě vrhne po přirození. Je to velmi osvobozující si to přiznat.
            • MickeyMutant
              Viděl jsi Americkou krásu?
          • Magister_Peditum
            A co Irene Adlerová?
            • Ano, takhle mě totiž pokřtili rodiče.

              Ad Irena Adlerová. Ale no tak, vždyť to je nejstarší klamný manévr nevyoutovaných gayů.
            • Proč reaguješ na chuje co si dá do jména Hipsta?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit