Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál jsem na serveru kde bylo 120+ hráčů a žádné lagy... je to dost sranda, na to že mě původní hra moc nebavila...

    Pár postřehů jsem sepsal zde: http://maxxxcomp.blogspot.cz/2013/12/just-cause-2-multiplayer-jiz-dnes.html
  • Je fakt , že před kvalitou grafiky letitého PC Just Cause 2 se musí uklonit i jakákoli doposud vydaná GTA5 . Zrovna JC2 patří mezi ty hry u kterých vás baví i jen blbnout a kochat se scenériemi a hákem a s v multiplayerem , který má i oficiání reklamu na Steamu , mne to snad opravdu od GTA5 odtrhne ....
  • me od traileru odradila uz jen ta hudba, to uz se ani neda poslouchat, jak to nudi
  • Vypadá to, že tu máme konkurenta GTA Online *14* .
  • Mahcake
    Nezlobte se na mě, ale ten váš přehrávač je šílenej. Nesmyslně se to trhá a myslim, že 40Mb připojením a High-endovym rigem to nebude. *7*
    • Já mám fakt totální shitku PC AMD Athlon 64 3200+ 2,0GHZ 3 GB RAM a ATI RADEON x1300/1550 512MB a v 360p kvalitě mi jde přehrávat videa naprosto bez problémů.
    • ringmancz
      nikoho jinýho nevidím stěžovat si, takže asi bude
  • TheGGG
    Hra sama byla dost brak, ale jestli todle někomu stačí místo GTA V. *5*
    • A já děkoval Bohu, že tě zakopali někam hodně hluboko... *7*
    • Zas bych z toho poloboha- gta5 tak nešílel. Vždyť se to ani nevyrovná gta4 na PC, tím myslím živoucí svět- jen se chvíli zastav a pozoruj, pokud máš možnost porovnání.
  • Hmm. Tak myslím, že jdem na to.
  • Vypadá to zajímavě a asi pokaždé tam nemusí být takový šrumec. Hlavně ten svět je obří, reálnejch 30x30km nebo kolik to bylo. Ani bych se nedivil, kdyby to byla větší zábava než v gta5.
  • IIBANIIOcelot
    Mimochodem v pátek vyšlo i DLC na starej Postal 2 :D a přidává ty nejvtipnější achievementy, které jsem kdy viděl - nutno znát plno referencí
  • Mart9
    Těžko si představit, že tam bude tolik hráčů, aniž by to lagovalo.
    • Jack1947
      Lagy budou... spis k cemu to kdyz si to moc lidi ani nezahraje a JC2 zrovna hra jako MP hmm... leda tak zkusit ale ze bych o to stal. *7*
      • K čemu tvůj koment o množství lidí, když ani netušíš kolik lidí to ve skutečnosti hraje ?;) kvalita trollingu u tebe upadá, to je docela škoda...
        • On nikdy trolovat neuměl. No ona mi stačí už ta jeho potřeba se vyjadřovat ke každému příspvěku v každé diskuzi, navíc používá tu svou starohebrejštinu, kdy má člověk vůbec problém pochopit, co tím vlastně básník chtěl říci.
          • Jack1947
            Je hezke psat hebrejstinu, tim nemas koho urazit, hebrejstinu jo ? *15*
            Ze trolling neumim, o to by jsme se hadat mohli... na tom neni nic tak sloziteho. (tedy kdyz nekdo ma spetku te originality).
            • Jack1947
              Jasne, tak hlavni je ze si to jeste rad prectes, to potesi i kdyz je reakce jakkoli negativni a svinime spolecnymi silami diskuzi. *3*
            • škoda, že ty máš za zády jen kontejner trapnosti, ty špetko originality
        • Jack1947
          Kdyby to trolling byl ze ? Nerorozambraduj a di si teda hrat ... kdyz te to tak bavi. *4*
          • Jestli to není trolování, tak je to daleko smutnější...
            • Jack1947
              Achjo...
    • 1200+ hráčů při posledním testu a lagy byly docela brutální

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit