Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vas prehravac si strcte niekam do prd*le...uz by ste sa konecne mohli spoliehat na yt , i ten je radovo 100x lepsi.
  • No, nuda... vcelku pěkně renderovaný prostředí, ale jinak nevidím důvod to hrát. A to ani z nostalgie.
  • Horst_Fuchs
    Jen další střílejdovej mulťák, akorát hodně rychlej. *6*
    Ale jsem zvědavej co provedou s hrou pro jednoho hráče.

    Ani ve svý době to nebylo bůhvíco.
    Wolfensteinovsky laděný velký levely se secretama na každým rohu, všudypřítomný trampolíny, lítající plošinky, penízky, powerupy, náckové, přehnaně účinný zbraně všeho druhu včetně magický ruky, plno mechanických pastí, v podstatě žádný příběh a jeden opravdu bizarní boss (na tu divnou hadovitou věc létající těsně nad zemí si vzpomínám dodnes).

    Vydat něco takovýho dnes, to chce velikou odvahu. Jednou jsem to dohrál, ale znovu bych si to už určitě nedal, sice pěkně ujetý, ale hratelnost je bohužel taková slabší.

    Mimochodem, byla to na střílečku opravdu velice dlouhá hra, moc jim nevěřím tomu že se s tím budou chtít patlat a kompletně to celý předělaj; vsadím se že to nějak ošulej a počet levelů skrouhnou tak na polovinu. *12*
    • Souhlas, původní hra nic moc. Sice tam bylo pár na tu dobu originálních prvků, jako třeba střílení ze dvou pistolí, jumpy, nebo míření nahoru a dolů, ale přesto to bylo tak podivně spatlané, že hratelnost byla nic moc. A tento remake je tak příšerně rychlej, že je to skoro na epilepák. Jako sorry, tohle fakt ne. Chápu, že jde autorům o pořádnou rychlou akci, ale toto zavání tím, že z toho ve většině případech bude jen frenetická behačka, ze který se vám za chvíli bude motat palice.
  • ani UT nebyl takhle šílenej.... Novej UT bych bral všema deseti, ale tohle mě nenadchlo
  • Whoossain
    To video běží zrychleně, ne?
    • Black_Hand
      ne, to jenom neni call of duty. tohle neni konzolova fps :).
  • A no tak špatně to nevypadá, je to docela úlet (ale takových her je dnes celkem hodně), spíš by mě zajímal výčet zbraní, zatím se ve videu objevilo, mám pocit, sedm zbraní a čtyři z toho byly různé modifikace raketometu *15*.
    • Black_Hand
      no praveze neni. mas nejaky ten nexuiz a tak 2-3 dalsi, ktery si nevybavim a to je vse.
  • Tushan
    *7*

    jako sorry ale když budu chtít něco takového tak sáhnu po UT 2004. takové nošení dříví do lesa .....
    • problém je, jestli ještě dneska někdo UT2004 hraje
      s UT III je to dost slabý...ani mě moc nebavil (nesedla mi stylizace)
    • Black_Hand
      no ani ne. utcko nikdy nemelo tak streleny zbrane.
  • to video streamuje strasne blbo, prehliadac si ho chce stiahnut hned cele do cache a vyhuli disk, takze pri 1080p sa to zacne sekat az kym nenatiahne cely zvysok videa
    nasledne ked sa posuniem vo videu na ine miesto, tak to zacne tahat znova
    porozmyslajte o lepsom sposobe streamovania, t.j. napriklad natiahnut dopredu iba urcity objem dat tak ako to maju na youtube
  • Odulin
    Ale jo vypadá to pěkně zběsile, ale na takovejhle mulťák mám Quake Live...zatím tedy. Jsem zvědavej spíš na singl.
  • Na takovou speed už jsem starý, ale jinak to vypadá dobře

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit