Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tak Futuristicke proc ne, uz to je trochu nuda "stavet" jen realne predlohy, ted to muze bejt realny a jeste z budoucnosti k tomu. *3*
  • Raději svá oblíbená padesátá léta nebo sedmdesátá léta minulého století.
  • Já mám pocit že je to všechno uděláno v editoru na parádu aby to hezky vypadalo, ale že to ten týpek v životě nehrál. Moje města vypadají úplně jinak a aby fungovaly musí mít jinou infrastrukturu. Ve městě kde je jen průmysl je konstantní nedostatek pracovních sil, ačkoliv druhé město bez průmyslu je plné obytných čtvrtí a ti pitomci prostě do tý práce netrefi...
    • Delas jako by to byla jedina chyba hry. Veci ktere funguj se daji spicitat na prstech jedne ruky
      • Omluva za preklepy
  • Líbí se mi jak v tom videu mají ty města postavené aby byly zabírány z jednoho úhlu. Na nejvzdálenějším konci mapy jsou ty nejvyšší budovy a za nimi už jen kraj mapy. Taky se mi moc nelíbí jak jsou některé budovy náročné na prostor, s takovou bude ve městě pár budov a mapa bude zabraná celá
  • mne se male mapy naopak líbí a model simulace doufam vyresi nejaky mod. taky mod vyresi grafiku a rozsiri mapy a hranice mesta. ja stale doufam v potencial tehle hry. prece jen simcity 4 je hrozne dated
    • Ono nejlepší řešení by bylo jako v SC4, kde tě nikdo do velkých map nenutil a moch sis stavět na pidi regionu. Každý si vybral, tady bohužel ne---
      • to je pravda ale pokud prijdou mody tak se ta hra zasadne zmeni imo
  • Mapy sú malé.
    *16*
  • Moc nechapu existenci tehle hry když je Cities XL, které ma vse co ma takovahle hra mit.
    • BOhužel Cities XL je značně technicky nezvládnutá s několik obvzlášť nedomyšlenýma prvkama. Což je velká škoda, protože jinak to je dobrá hra.
  • Po odehrání Simcity, Simcity 2000, 3000, 4 mě zajímalo, zda dokáží udržet koncept hratelnosti a zároveň se přizpůsobit novému tisicíletí. Nestalo se tak...... takže Simcity je mrtvev.. Ať žije Simcity Societes z budoucnosti, ale beze mě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Harry_Styles
    to co vidíte na obrázku není centrum města, to je celé město!
    • Dobrý :-)
  • Zayl
    Tak tak, základní myšlenka by měla být větší mapy a absolutně žádný online.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit