Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fajnová hudba, jak z BladeRunnera.
    -hh napsal jsem to dřív, než dočetl článek
  • MidnighT91
    Prosím víc kolonizačních simulátorů. Už jsem se ptal víckrát ale je tu něco podobného ???
    • Walldstein
      V roce 2003 vyšla hra od Firefly Studio jménem Space Colony. Po pravdě řečeno je to sice 10 let stará hra, ale s na svou dobu parádní grafikou. Příběh je o ničem, ale vlastní kolonisti jsou udělaný prostě božsky..každý je defacto lidský, nejsou to jen anonymní panáci, každý má své specifické potřeby má rád někoho jiného z kolonistů atd..jsou to vlastně takový The Sims ve vesmíru, jen spár rozdílama. Vřele doporučuji. Pro píklad komplexnosti: K provou kolonie potebuješ zdroj energie, generátor atmosféry a těbu jídla. Vzhledem k tomu že všechno něco stojí musíš těit a vyrábět a to potom prodávat, kolonistům dokonce musíš platit. Každý kolonista potřebuje svou postel (která po "obsazení" vypadá u kdého jinak), musíš jim postavit "seznamovací sezení, jídelnu, nebo třeba odpočinkové "místnosti". Nedílnou součástí funkce kolonie je i její údržba a úklid což znamená, že pro tyto činnosti musíš budovat i specifické vybavení. Dál musíš kolonistům plánovat jejich denní režim, ale opatrně aby jsi je nepřeíil a pobyt v kolonii jim úplně neznechutil. Dokonce se v některých scénářích vyskytují mimozemská stvoření před kterými musíš kolonii chránit, například laserovým plotem nebo automatickými děly (pokud na to máš technologii a potřebné suroviny). Je toho spousta co tam jde, dokonce tam jde provozovat i turismus...místy je ta hra celkem obtíná, ale je to prostě sranda když se dva kolonisté mezi sebou začnou doslova nenávidět, tak se ti stane že se i poperou :D
      • Walldstein
        jinak se dá sehnat i v HD remaku pímo zde: http://www.gog.com/gamecard/space_colony_hd
    • Veskoslav
      Settlers:-D
      • A který z nich jsou nejlepší? Pořád si chci nějaké koupit, ale je jich tolik...
        • Veskoslav
          The Settlers 7: Cesta ke koruně aspoň mě, ale zbytek tvrdí, že V. a IV. díl, tak já nevím:)
          • Jo, Paths to a Kingdom mám ve wishlistu na Steamu. Ptám se, protože nemám důvěru k nejnovějším titulům ze sérií. Čili dík. :)
  • Veskoslav
    Přiznám se, že takový typ her mě prostě láká. I když to může být "nudný" simulátor:) Za mě taky ano:)
  • Blue.Shark
    To zní vskutku moc zajímavě :)
  • XorxoxTalarius
    Tak jsem tomu rekl ano, vypada opravdu hezky, jsem zvedav jestli udela Early Access
  • ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit