Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vydělat se na to dá relativně snadno, otázka ale je, jestli se vyplatí koupit za 700 goldů křídlo kampaně namísto 7 balíčků s 35 kartama. To asi hodně napoví první kampaň, která bude zdarma.
  • Šokuje mě, že herní redaktor nezná význam slova DLC.

    Pokud si hra stáhne sama soubory, které se automaticky instalují všem uživatelům bez výjimky, není to DLC. Nebo si (boha jeho) myslíte, že třeba když v MMO (např. v GW2, LOTRO a další) jsou updaty, které přidávají do hry další obsah všem hráčům, jsou to DLC? Jaktože to tedy nikdo oficiálně jako DLC nenazývá? Jaktože jsem se nikdy na forech příslušných MMO nedočetl, že se chystá DLC 14 apod., ale místo toho Update 14 apod.?

    Jinak hra je zajímavá a zábavná. Blizzard prostě ví, jak na to. Obdivuhodné.
    • Není to tím že Blizzard ví jak na to;) Blizard pouze vzal šablonu magicků, udělal poloviční balík aby to bylo rychlejší a místo planeswalkera dal schopnost charakteru:)
    • vonTossis
      Proč se tady pořád vyskytují tak šulinské příspěvky? *1*
    • "Blizzard prostě ví, jak na to." Ví maximálně, jak to obšlehnout.
    • taky jsem v naprostém šoku, skoro ani nemohu psát jak se mi klepou ruce
  • Blizzard forever! *14*
  • Veskoslav
    No pokud denně splníte event za 40 goldů a 9 vyhraných zápasů za 30 goldů, tak to máte 70 goldů/den a za 10 dní máte obsah. Co se Vám na tom zdá hodně?
    • 9 vyhranych zapasu pri cca 50% uspesnosti bude 18 odehranych zapasu. 15 min na zapas to je celkem 270 min = 4.5 hod kazdy den po dobu 10 dnu. Opravdu se ti to z tohohle pohledu zda malo?
      • Za 45h si bezny Franta vydela 4500,-
        Tolik k tomu co se mi zda "hodne" *15*
        • ale chapes ze tech 45h si hrajes hru = zabava to neni vydelavani na rozsireni to "vydelavani" goldu je jen takovi bonus navic k te zabave z hrani....
      • 4.5 hod kazdy den nojo ale HRANI to neni prace... ale muzes jit na deset hodin do tesca na brigadu a tech par stovek si vydelat *3*
  • Panebože .....hra je zadarmo, datadisk se dá získat hraním hry a sorry ale 700g to je směšné *1* a stejně tady budou lidi brečet. Já už opravdu nevím co byste chtěli.
    • Ristoro
      Je to hodně v pohodě cena. Akorát já, jako úplný nováček v HS, budu mít problém s nákupem nových karet, jelikož se mi do toho nechcou cpát prachy, no, takže to chvíli potrvá. Ale jak říkám, hodně mírná cena a pro ty, kteří hru hrají už pár měsíců, to je skoro zadara.
      • Spades
        Holt si přišel později, tak bude tvrta, než budeš mít karty, ale to se dalo čekat ne?
        • Ristoro
          Vždyť jo, říkám, že cena je v pohodě, jenom mi to potrvá déle no :D. Myslel jsem si, že je to blbost, dokud jsem to nevyzkoušel.
  • Jack1947
    Néé, obvyklé plat abys hrál ale Hraj abys hrál... mě to smysl tedy dává. *4*
  • Zase ten super přepočet z USD na EUR. Když už Blizz přestane na Evropě vydělávat +25%?
    • Steam je na tom podobně, v Americe máš hru za 30 Dolaru ale v Evropě za 30 Euro.
      Pokud máš steam založenej v Evropě a pak jseš třeba v Americe tak steam automaticky přejde na Dolary a nenechá tě nic koupit.
    • to je jeste dobrej Adobe jsou vetsi kanci photoshop+indesign CC stoji mesicne 61,49 EUR to same pak 49,90 USD *1* *3*
    • Shania
      Az tu nebude VAT
    • Jack1947
      Až začne u nich v pekle mrznout, tudíž nikdy. *3*
  • mam 3100goldu takze mne to nebude stat ani korunu :)
    • Pěkně ty!
      • taky uz par mesicu na to setrim staloto hodne sebeovladani neutratit ty goldy za karty *15*
  • s.hih
    Poražením bossů v Heroic modu se otevře jen nový skin na kartu (aspoň tak jsem to pochopil podle originálu - new card back) a ne speciální karta, pokud se nepletu. 700 goldů ujde, čekal jsem víc, dělám každý den jen Questy (max 6 her), areny nehraji a mám 6k goldu, 3,8k dustu a 1 legendarku(kterou nehraji), vlastní peníze jsem do toho nedal. Takže Singleplayerová kampaň za tu (herní)cenu OK.
    • Veskoslav
      Jj. Zadní strana tvých kartiček. Celkově má být 12 druhů skinů a pak i v rámci turnajů budou speciální edice, kdy ji bude moci získat autor.
  • tolik lzi v tak kratkem clanku... smutne
    • Je spíše smutné, jak celá Games.cz redakce vždy svaluje znalost a profesionalitu k hrám od Blizzu panu Adamu Homolovi, přitom jak se zdá o té hře skoro nic neví. Jinak souhlasím, ten článek je napsán dost amatérsky, co mi přímo trhá oči je označovat tuto "advanture" expanzi jako DLC, je třeba si uvědomit co DLC opravdu je a znamená, tato expanze se stane pevnou součástí hry ať už jí budou lidi chtít hrát nebo ne, a stáhne se všem uživatelům v updatu.
      • Je to naprd když vaše oblíbené hry má nastarost na vašem oblíbeném herním zpravodajském českém webu člověk, jako Adam Homola :) Vsadím se že ani neví o skrytých achievementech ve hře, které odemikají skryté karty, které nelze ani jinou cestou získat. Nebo třeba o limitu goldů za den normálním hraním v play modu, což je 100g max.
        • Overwatch
          1. DLC je běžně používaný termín pro stahovatelný obsah, který hru po vydání rozšíří. DLC tak může být jak něco o rozsahu datadisku, tak třeba jen jedna kosmetická prkotina. Slovíčkařit s tebou nebudu, Curse of Naxxramas prostě DLC (downloadable content) je.

          2. Limit 100 goldů na den se týká jen goldů získaných přes výhry v Play, ne? Na Questy nebo Arénu to vliv tuším nemá. Popravdě ani nevím jestli jsem někdy získal tolik goldů za jeden den, nemám čas to tímhle způsobem hrát.

          3. O kartách navázaných na achievementy nevím, nejsem typ hráče který by se honil za achievementy a tak je ve hrách neřeším. Stejně tak v Hearthstone nesbírám ani nijak cíleně karty, hraju to spíše casual, sem tam.
          • Ad 2: Taky mam velmi silne tuseni, ze limit 100g plati pouze na zlataky ziskane pres 3x vyhry. Rozhodne jsem uz za den vydelal vice nez 100g pri splneni 3 questu.
            • tomi: reagoval jsem na pochybnost "Limit 100 goldů na den se týká jen goldů získaných přes výhry v Play, ne?"
            • on tu nikdo netvrdil nic jineho...
          • V tom případě raději dělějte to, co umíte nejlépe, překládejte články a novinky z hlavních světových herních anglických webů, za což Vás nikdo nemůže bičovat, jelikož je to klasická forma distribuce novinek a informací po celém světě ve všech druhořadých ne-anglicky mluvících státech, a nepřidávejte a neobohacujte zdroj informací o své vlastní nápady.

            Ad. DLC propůjčím si zdovolením frázi z české Wiki - Stahovatelný obsah (anglicky: Downloadable content) je forma digitálního média distribuovaná prostřednictvím internetu. Výraz je používán pro specifický obsah videohry, KTERÝ JE DISTRIBUTOVÁN ODDĚLENĚ OD VYDÁVANÉ VYDEOHRY. Fráze je také používána pro jakýkoliv typ digitálního, zábavního média distribuovaného online.

            Blizzard pro rozšíření svých her NIKDY nepoužívá označení "DLC", protože tak jako právě v případě Curse of Naxxramas jde o expanzi hry jako takové, ne o dobrovolný "stažitelný" obsah. Curse of Naxxramas přidá kromě "Solo Advanture" hry i karty pro normální Pay Mode a Arenu. Je to jako nazvat WoW expanzí DLCčkem, za to bych zabíjel. Typické DLC jsou k vidění na Steamu a Originu.
            • Ty jsi zase chytrý jako rádio a musíš každému do všeho kecat co?
            • Pixie
              Málo kdy něco napíšu, ale už se nemůžu dívat na ty pošahance typu Laracroft co ví všechno nejlíp. Asi nic jiného nedělaj ,že jen hrajou hry *1* . Hlavně kecy o tom jestli tohle je a nebo není DLC atd. V každém článku hledají kdejakou chybu,jen aby mohli trollovat.Hrooozně důležitá debata *16* Sledovat komentáře k článkům na Games je největší zábava.Lepší jak Dikobraz *15*
          • Karty za achievementy jsou tuším jen dvě, když máš všechny murloky dostaneš legendárního murloka a když máš všechny piráty, tak epic papouška. BTW nevím, proč si stěžujete, že na Games je málo Blizzard obsahu, když na pravé straně je odkaz na fan stránky WoW i HS, těžké jednou kliknout že?
            • Overwatch
              Tak zrovna Murloky ani piráty v mých decích prakticky nepoužívám :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit