Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sh*t up and take my money! Pro tuhle hru jsem pevně přesvědčený vyhodit svoje peníze a když to nepůjde přes screen zkusím to přes banku! *1*
  • Kozy
    To je hra na kterou bych se vydržel jenom dívat..ale hrát? Ne, to ne. Jedničku jsem utnul vcelku brzo, ale vypadalo to moc pěkně
  • asi mě to přesvědčilo. Přijde mi líto, že mi jednička ušla.
    • Tak to dožeň :)
  • miluju jedničku, dvojku budu zbožňovat.. *14* *14* *14* *14*
  • K tomu mohu rict jedine .... FÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍJO !!!!!
  • ok. Kupuju
  • 15k3
    No vypadá to pěkně, jen aby to nebyl hype... ale i tak si to koupím jako jednu z mála her *3*
  • Zajímalo by mě ,jak to bude s těmi meči pro assassina?aby jich tam nebylo 20 a čau...

    Nevíte o tom někdo něco?budou tam stejný 'bonusy'' jako acid atd...?
    • jackherrer
      Assasin má jen jeden meč. Akorát půjde vylepšovat dmg pomocí skillů a itemů + třeba elemental efekt. A ty právě na zbraních zůstavají, možná je nějaký nový, ale tím si nejsem moc jistej.

      Každopádně už mám měsíc předobjednáno a nemůžu se dočkat.
  • Meshuge
    Hrali ste niekto jednotku?Vraj je to pekne rozsiahle a vydrzi to dlho...
    • Ano, ale prava zabava zacina az pri druhom zahrani, respektive 2.5 hrani, su tam nepriatelia na maximalnom levely. A ako tu uz spominali tak aj coop pridava grady.
    • Overwatch
      Rozsáhlé možná, ale po pár hodinách mě to docela rychle přestalo bavit.
      • Pro takovou hru to chce mít jak bych to řekl duši jednička byla možná převelíká a nadruhou stranu celkem prázdná ale atmosféra a perfektní pojetí diablo like itemů plus Co-op z toho pro mě dělá hru kterou prostě budu hrát i přes její zjevné nedostatky a co se 2ky týče tak se mi zdá že ty zjevné odstranilo tak uvidíme.
      • Shenkster
        Souhlasím...po čase se dostaví stereotyp, ale v co-opu s kamarádem se to neomrzí ;)
        • omrzí :D
    • Ano je to fajn dlha hra, a podla mna je zaujimavejsie hrat to coop este aspon s jednym partakom...hrali sme spolu s brachom a bavili sa kralovsky. Tesime sa na dvojku
    • To je otázka :D
  • Shenkster
    Kdyby to video šlo bylo by to fajn, ale k tématu. Moc mě potěšila možnost upravování vzhledu postavy, to mi u jedničky vážně chybělo ! Vypadá to na další propařené noci s Bordelem ! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit