Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A doted si to nemohl zahrat snad nikdo? Dyt windows phone ma vice lidi na svete, nez pocet lidi na steamu, vice lidi ma i xbox 360 a PC s windows 8 ma uz ted taky mnohem vice uzivatelu, nez steam... Teoreticky si to doted mohlo zahrat vice lidi, protoze tech majitelu x360+WP+Win 8 je o destiky, mozna stovky milionu vice, nez ma steam :D takze muzete vynechavat ty zbytecne reci na zacatku... ze vam v redakci jeste nekoupili win 8, xbox, nebo tam nikdo nema WP, neznamena, ze ostatni neco z toho nemaji ;)
    • Steam teda mám ale zatím hodlám zůstat u 7dmiček, až výjde directX12, tak možná začnu uvažovat o změně os ale pochybuju že hned jak se objeví přestanou podporovat starší verze
      • Souhlas. Já přešel z XP rovnou na Win7 a vůbec mi nevadilo že sem vynechal Visty. Dokud nebudu nucenej ukončením podpory, novejma technologiema (zmíněnej DX12) nebo něčim jinym, nevidim důvod dávat MS další tisíce za Win8.
    • Nebožáci odkázaní na Microsoft *7*
      • Tilwaen
        Pěkně to popsal pan Vávra ve včerejším podcastu. Zkrátka Open Office není Word, Gimp není Photoshop a dokud na Linux nebudou vycházet podobné programy (a hry) bez nutnosti je spouštět přes emulátor (na co, když je ve Windows spustím normálně?), potom se mi Linux do domácnosti jeví jako naprostá zbytečnost. A také proč by se podobné programy na Linux dělaly, když si jej já jako uživatel nenainstaluji (kvůli jejich absenci) - zkrátka začarovaný kruh.

        Navíc mi přijdou Windows (konkrétně 7) vcelku user-friendly, nemám s nimi problém a pokud vyloženě nebudu muset (třeba nástup nového Direct X), tak je měnit nebudu. V čem spočívá to mé nebožáctví? *4*
      • Na to, co potřebuji, mi jejich produkty naprosto vyhovují. *6*
  • Pete.palis
    ta reklama je super *1*
    • Miserius
      Me prijde hrozná a depresivní *1*
      • Then Die ! *1* *1* *1* Jestlipak ji doporučí v ženských magazínech :DDDD
    • dik za upozorneni :D Taky me to pobavilo . Ta holcicka na zacatku jak odlitne kdyz tam prfrci ten samuraj je fakt super *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit