Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kamil.Zatlouikal
    Tak to už raději http://games.tiscali.cz/recenze/rambo-the-video-game-recenze-65456
    • del0
      + dokonalá recenze od Agry Joea, sem fakt uchcával *15*
      • Jses si jistej, ze kvuli recenzi?
  • N0isy
    To je nějaká flashovka, ne? Webgames.cz? Superhry.cz? *15*
    • neurazej flash hry, v minulosti se mezi nima dali najit povedeny kousky, jmenovite treba http://www.webgames.cz/warbears/2046-0/ ale tahle hra v recenezi je teda ...spatna...
      • Jack1947
        "Skyhill je nekomplikovaný trenažér, sloužící k uspokojování životních potřeb hlavní postavy"

        Máš pravdu z verdiktu to zní celkem nudně
        *3*
    • Jack1947
      Víš že za urážení umění se tady házejí bany? bacha nato.
      • TheGGG
        Proč si mám dávat bacha na Severoatlantickou alianci?
        • Jack1947
          Pobavils i když to bych musel napsat - bacha na nato-. *3*
          • TheGGG
            ne, pokud by to byla volací věta. Taky při zvolání nemusíš křičet: "bacha na auto", ale stačí jen "bacha auto". Moc nep*čuj, z diktátů jsem měl jedničky.
            • TheGGG
              Pravda Kamilku, zvolací, né volací, ale na podstatě mého příspěvku to nic nemění.
            • Jack1947
              DIktázty mne nikdy nebavili, jinak nepíčuju jen jsem tě trochu poopravil. *4*
            • Kamil.Zatlouikal
              Kdyžtak "Bacha, auto!" Tedy by tam musela být čárka a na konci vykřičník. Věta volací neexistuje, kdyžtak zvolací. Jedničky z diktátů možná tak v pomocné škole. *6*
          • nightborne
            Tvl Jacku *1*
        • Protože všichni víme, že jsi polomáčená kremrole.
          • Hmmmm Kremrole *14*
  • No, nic v zlom, ale rovnako mi pripadaju hry ako Don't starve, alebo ta vec na lodke v steampunk Londyne. Ja hram hry od cias ZX Spectrum preto, aby som sa zabavil, nie ujebaval...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit