Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a k čemu je tahle grafická degradace dobrá? půjde to rozjet řekněme na PIII 1 000 Mhz, 512 MB ram a GeForce 4? asi ne co :-D ve finále se v technický specifikaci člověk stejně dočte, že budeš potřebovat minimálně Dvou jádro, Direct 9 c kartu a 2 GB ram - ale na těhle strojích před 8 lety vycházely hry, který byly graficky mnohem dál, než tenhle mód.
    U takhle graficky domršenýho modu bych čekal velmi, velmi nízkou HW náročnost - jinak je to kontraproduktivní smetí pro milovníky epileptickejch záchvatů z MInecraftu, z kterýho mi je díky grafický stránce na zvracení....zasvěcení do MInecraftu doufám moje popíchnutí prominou, jistě jste dostatečně nad věcí, aby jste trollý hejt na Minecraft ustáli :-D
  • MalyZeli
    Vypada to celkem roztomile. A proc ne, kdyz nemuzu sedet doma u compu a herni notebook nemam, jen pracovni na kterym normal skyrim bezi cca na stredni ale loaduje ukrutne dlouho, tohle zkusim. Ovsem rad bych videl nakej screen jak to vypada kdyz porcujes nepratele. >:-)
  • Pánové, (AK, Pe7er), než začnete reagovat na článek kriticky, laskavě si ten článek přečtěte.
    Autor článku to napsal naprosto jasně a video má naprosto jasný popis. Žádná chyba, vše správně. Vy nemáte pravdu... Lépe číst!!! *7* *7* *7*
    • Ano, teď už je vše jasné. Včera video tak jasný popis nemělo. Reagoval jsem hlavně na ostatní komentáře, kde to vypadalo že si pustili jen video (si stáhnu nastavení na minimum apod.)
  • Jak už psal níž Pe7er, video je z jiné modifikace: www.nexusmods.com/skyrim/mods/17137
    Toon Skyrim je ten na screenshotech.
  • Proč to chtěli rozjíždět na odpadním HW? Vždyť přece Skyrim na konzole vyšel ne? ;)
    • The_Troll
      Ohóóó...a máme tu horúceho kandidáta na masterrace vtip roka... ;)

      P.S.: Pre menej chapavých, aby sme sa vyhli zbytočnému likeovaniu.......bazinga
    • já to hrál první na PS3, asi v půlce se začla hra vždy cca po hodině hraní nehorázně sekat kvůli nějakým problémům s pamětí, Bethesa řekla, že je to architekturou konozole a že s tím nemůžou nic dělat, krom toho to bylo hnusný a nefungovaly na to mody.. už nikdy víc *1*
      • až na to že vydali patch a opravili to
        • patch vydali, opravil kulový
  • Lol, to objevili Ameriku ...
    Takhle jsem si snižoval nastavení na starým noťasu u spousty her ... stačí si upravit velikosti textur v config nastaveních her ...
    • to spíš ty textury vypnout přes consoli úplně, běžný třeba u Quake
  • 0011
    Tak nevím, můj starý notebook rozjel skyrim na střední až nižší detaily plynule i s některými poměrně náročnými modifikacemi, tohle by bylo tak dobré na tablety nebo telefony
  • Zrzzek
    Pro mě to ztrácí docela dost původního kouzla... Lepší si stáhnout všechno na minimum, než tenhle mod...
  • RodneY55
    Konecne PCckari rozjedou Skyrim v 4K 60FPS a budou si moci pohonit ego v internetovych diskuzich.
    • 4K je nuda, elita master race jede 12k na třech monitorech
      • The_Troll
        ...dohonené...15 ľudí utiera monitory...
  • Takhle přece vypadali všechny 3D hry před 20 lety, tak čemu se divíte ?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit