Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak som sa na to pozrel blizsie.. ved je to strasna blbost. to je hra? jednoducho len nakupite stroje, najmete robotnikov a pozerate, ako to stavaju. vsetko. na mobil do autobusu, ale aj tam po 5min. nuda...
  • velka škoda že poslední simcity byla takova sr4čk4 docela bych si dal simcity v takovehle grafice
  • Kr.Pa
    Já bych raději nový Bridge Builder *9*
  • tonnymontana
    hmm to uz mi prijde zajimavejsi si ho udelat v tom autoCADu clovek se aspon neco nauci. nevima le hra asi sve publikum ma kdyz dostala zelene svetlo. pro me nic moc ale tak to muzu rict za sebe i o traktorovejch simulatorech:D a presto jsem je ted videl v makru za 3 stovky:D
  • "...zároveň však zjevně není ani tak strohým počinem jako AutoCAD"....to jako fakt ? :D Čím to asi bude. Jo aha AutoCAD není na hraní *7*
  • Doufám že půjde postavit WTC a potom tam naházet bomby/ letadla atd... =)
    Né že bych měl radost že tam umřelo plno lidí ale docela by mě zajímalo jestli je na těch konspiračních teoriích něco pravdy. Přece jenom je pravda že obě ty věže spadly v podstatě do svých základů a skoro stejně.
    • Dobrý (rozuměj dostatečně přesný) numerický model materiálových deformací s tepelnými efekty čtyřsetmetrové budovy a jejího obsahu je "trošku" složitější, než aby mohl být ve hře a aby šel v rozumném čase spočítat na normálním PC. A tak to ještě nějaký ten pátek zůstane.
      • No někdo by si třeba "chvíli" počkal, když by to běželo přes OpenCl *1*
        • Technici z ANSYSu už určitě dělají na optimalizacích, aby to netrvalo 10^20 let.
    • *facepalm*
  • Milovnika vezaku ? to existuje ? Dyt sou to jenom baraky =D
  • wtf:D nabuduce nech spravia simulator jadroveho reaktoru
    • http://www.cez.cz/cs/vyzkum-a-vzdelavani/pro-studenty/materialy-ke-studiu/pocitacove-programy/4.html
    • to by bol dobry napad, aspon by to zlepsilo vzdelanie mohym ludom ktory si pod tym predstavia sialenu pekelnu masinu ktora moze vybuchnut a znicit zem.
  • Miserius
    Jsem ani neveděl, že takový milovníci jsou...
  • Odulin
    Vzpomněl jsem si na SimTower z 94.. :)
    • Walldstein
      A já zase na Building & Co: You are the architect! z 08 *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit