Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebudu kritizovat obtížnost, ale hra je stereotypní a příběh je mdlý.
    Navíc mi tam hodně chyběla nějaká RPG vložka, nebo vztah k postavám.
    The Banner Saga se tohoto žánru chopila MNOHEM lépe.
  • Ten dementni combat pro me zabil celou hru.
    Radeji zkopirovat neco co funguje nez byt za kazdou cenu originalni.a udelat toto.
    Vetsine lidi se ten combat nelibi, meli by tam dat obtiznost "story only" jako napriklad v mass effectu, potom by ta hra pro me mela vetsi hodnotu.
  • Obavam se, ze recenzent nehral s patchem 1.5, ktery hru hodne optimalizuje. Hral jsem to dneska v noci a kralovsky jsem se u toho bavil. A propos..patch 2.0 je na ceste. Za me 8/10.
    • jj recenzent rozhodne hrál 1.0 , protože velká část jeho kritiky na mechanismy hry je už opravená v aktuální 1.6
      • Adrianek
        co dostal, to recenzoval, mě to přijde docela logické
        • Neni to logicky. Kdyz neco recenzuju tak se podivam, jestli nahodou uz neni novejsi verze abych se neblamoval. Takhle je ta recenze bezcenna.
          • jakubc
            Aha, a X Rebirth by měli změnit hodnocení z 33 na aspoň 80, když je to po roce a půl skvělá hra? Prostě dostali verzi k recenzování a udělali z ní recenzi, kdo ví kdy to hráli, třeba ještě patche nebyly. To zkvalitnění skrze patche si už mezi sebou musí říct komunita, nebo když vědí, že vydávají nedodělek, tak to mají hodit do Early Accessu...
            • nightborne
              A je ti jasný, že den vydání recenze se rozhodně nerovná den napsání recenze, že ;)?
            • s Rebirthem bych to nesrovnaval, ten patch je venku uz par dni pred recenzi a fakt 70% veci, na ktere si autor stezuje jsou jiz minulost. Zahrajte si to a uvidite. Je to dobra hra.
  • fallanga
    Tato hra je vcelku dobrá. Pro mne má minimální znovuhratelnost, hrál jsem ji jen abych si vyzkoušel co to je, ale musím říci, že tu hodinku jsem si užil. Zábavné zpestření dne.
    • No zpestreni dne za 20€, to bych si nemohl dovolit prilis pestry zivot ;-)
      • fallanga
        Tak, pro někoho to má vysokou znovuhratelnost. Hra je dost těžká i na easy, takže po prvním dohrání si můžeš zvýšit obtížnost, hra má navíc náhodně generovaná setkání, takže i při druhém a třetím hraní budeš narážet na nové události. A potom je tady ta věc, že si můžeš odemknout i ostatní "rasy". Já to beru jako zpestření, ale je možné, že si to někdy zahraji znova.
  • Příjde mi, že recenzent je prostě co se tahových strategií naprostý amatér (když to řeknu slušně) ...
  • Jack1947
    Verdikt se ne poprvé rozchází s hodnocením...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit